Connect with us

Pozrite si toto

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Pozrite si toto

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 86 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71100
    cbr900
    Účastník (Participant)

    all … k tomu sa nedá nič dodať ako : Už len 55 dní a je tu jar 😁

    #71101
    tref
    Účastník (Participant)

    Vzivote by som tak nejazdil a odsudzujem taketo riskovanie na ceste (nato su okruhy), ale jednoducho by som musel klamat kebyze poviem ze som nato necumel z uzasom a obdivom 😀 Su to machri to bez pochyb, ale vyberaju si trocha zle prostredie pre to svoje macherstvo 😕

    #71102
    taaat
    Účastník (Participant)

    Nažďár yamaxx ty ma tuším poznáš – som vedla nemôžem za to- to je prepnuté v hlave takáto jazda mi pripadá ako 15 jebačiek ps. maám 48 rokov. Ešte raz sa ospravedlňujem, ale keby som nebol vedla asi nejazdím – Veľa zdravia 🤐

    #71103
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Tref ano s uzasom….obdivujem ine veci a ci su machri….??? vies kto by bol macher??ten co by ich operoval……

    #71104
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Taat .. si ma nepochopil…ta jazda je uzasna a obdivujem ten styl a reakcie…ale nie za premavky….ak ta vzrusuje toto tak si nabi samopal chod do elektricky a skusaj ci vystreli alebo nie…..bude to mat podobny efekt

    #71105
    taaat
    Účastník (Participant)

    mňa to práveže upokojuje a s tým samopalom to nieje možné, lebo žiaden nevlastním a navyše necestujem električkou keby si mi nejaký mohol požičať mohol by som to skúsiť aj ked samopal nemám rád z vojny lebo je hlučnejší ako moto, nehrabe, nejde na zadné a zle sa na ňom sedí ten cuplík na závere mi lezie……. 🙂 😉 😀 😁 😁 😕 😟 🤐 😛 😎 ☹️ 😟 🙄 😠 😘

    #71106
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    tak toto je nazorny priklad idiotov… je to maximalne nezodpovedne hentak jazdit… to video som sice videla len par sekund, ale doslo mi z neho kvalitne zle…. stacila mala nepozornost, maly kamienok, a chalani by boli v……… su to cisti magory…

    taaat a tys dokazom toho, ze chlapi sa vo vyssom veku vracaju k decku

    #71107
    senior
    Účastník (Participant)

    MartineR: takéto chujoviny by som nerobil ani za mlada. Čo ak sa nájde podobný blázon v protismere? Alebo sa nejaký začiatočník zľakne a zle zareaguje? Neviem, na čo myslia títo jazdci, ale podľa mňa sú nezodpovední a nemajú čo na ceste robiť!! 😟

    #71108
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    taaat…vies co radsej to nerozvijajme…. 🙄

    #71109
    josip
    Účastník (Participant)

    pekne video. chlapi su vyjazdeny ale horsie je, ked taketo nieco bude chciet napodobnit nejaky magor, ktory presedlal z 350 na gsxr. 😁

    #71110
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Dal som sem to video, tak k tomu napíšem pár slov:

    Ja osobne jazdím len dráhu, a ano máte pravdu, takáto jazda nepatrí na cestné komunikácie, ale dám za pravdu aj chalanom pod nickom taaat, martiner, asyx, zahri, albion a cbr900 – je to adroš jak sviňy a tý chalani to majú odjazdené a vedie to robiť.

    Taaat, na tebe som sa zasmial najviac, tie komentáre stoja za to, si moja rodná skupina.

    Presne takýto pohľad mám ja počas závodu. Ale na komunikácii by som to asi nerobil.

    Ozaj, každý nech sem napíše svoj názor, to je ok, veď nie sme rovnaký.

    ja sa k tomu videu vyjadrým len krátko: nebezpečné ale žhavé.

    Ahojte, dúfam, že vás to pobavilo, alebo nasralo 🙂 Ciao.

    #71111
    taaat
    Účastník (Participant)

    Lorenzo Ď – si asi jediný pochop. Obdivujem ludí ktorí jazdia cestu Preto ten obdiv tím ktorí sa neboja toho čoho ja ano.

    a k tebe xgabrielax ja na teba neútočím tak to nerob ani ty mne, no a ešte môj názor na dievčatá a moto? ja ich vidím polovyzlečené alebo úplne bez na rôznych moto a aj to mi vadí lebo potom dobre nevidím na peknú motorku kvôli nejakej úchyláčke čo si myslí že …

    #71112
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    ..na adrenalin je super ruska ruleta….ale odporucam vo vykachlickovanej garazi…..staci hadica a kanal……

    #71113
    taaat
    Účastník (Participant)

    Mňa by zaujímalo aké i sa píše magori-magory – je to mn.č. vzor chlap čiže mäkkkkké i a to by mohli vedieť aj administrátori (dovracaní)…… 😛

    #71114
    pogicko
    Účastník (Participant)

    waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau

    tak toto by som si vedela zivo predstavit

    hmmmm a tie zaaakruti….

    naaadhera

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 86 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri