Connect with us

Pozrite si toto

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Pozrite si toto

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 86 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71115
    tref
    Účastník (Participant)

    [linka] chlapec ma rad zadnu brzdu 😕

    #71116
    tref
    Účastník (Participant)

    Toto je prva cast toho filmiku

    #71117
    tref
    Účastník (Participant)

    a este [linka] tu je pekne vidiet ako chodil do zakrut (brzdenie)

    #71118
    doctor
    Účastník (Participant)

    Chcel by som vidiet prispevky keby aj auto preslo cez plnu ciaru a dal dole motorkara.Zas by bol kazdy plechovkar najhorsi a zas by bolo to ze kazdy plechovkar ohrozuje motorkarov.Konecne by si mohli niektory motorkary vstupit do svedomia lebo to co tu robili ty dvaja je obycajna chujovina a frajerina s ktorou ohrozuju nielen seba ale napriklad toho bicyklistu ktoreho keby dali dole tak to nerozchodi.A lutoval by som jeho a nie debilneho motorkara ktory nevie co so sebou lebo ma paradnu rychlu motorku ktorou ohuruje babenky na parkovisku a bohvie kde este.

    #71119
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    doctor ..suhlas… 🙂

    #71120
    pandatn
    Účastník (Participant)

    Kuaaaaaaaaaaaaa, kde to je?????? Teleportujte ma tam! 😉

    Ten na tom džiksr to drží moc v otáčkach, asi má zaseknutú prevodovku od 3. hore. 😀

    Mali by ste mu poslať maila, že nech si dá o zub menšie vývodové kolečko a bude to môcť celé valiť na dvojke, takže tam nebude tak lietať z boka na bok pri podraďovaní do jedna. 😁

    Bežná jogurťácka palba, vidno, že týpci sú v pohode, možno to z pohľadu kamery vyzerá ináč. 😛

    Veď takto paratíme na Babe a Šturci, aj keď sa ja osobne snažím nechodiť do protismeru, ale keď tam vidíš a nič tam nejde, prečo ho nepoužiť?

    Ale aj tak nie je nad okruh! 😎

    #71121
    Crash
    Účastník (Participant)

    waw !

    5 minutova extaza… pre nich urcite… ! waw

    #71122
    doctor
    Účastník (Participant)

    pandatn – potom preco ak sa niektory dorazi tu vznikaju diskusie ze chudak dorazil sa atd.Skus sadnut na bicykel a ukaz co dokazes na Babe alebo Šturci.Potom ta bude niekto obdivovat a povie to je frajer.Ale pokial budes na Babe a Šturci jazdit takto jak tyto na videu, budes nielen ty ale aj vsetci ty co jazdia, banda uboziakov.A ked sa niekto rozdrbe, tak okoloiduci nepovie ze chudak sa tu dorazil, ale povie si ze no pozeraj dalsi darca organov tak mu treba ked robil zo seba frajera a riskoval.

    #71123
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Jazdia perfektne, ale nepatri to na beznu cestu. Velmi nebezpecne, prejazdy zakrutou smykom zadneho kolesa je fakt huste. Su to frajeri, vedia ovladat moto, ale inak su podla mna dost vygumovani, ked takto jazdia na beznej ceste a nie na okruhu. Ale takych je vela…

    Preto ma napada otazka – boli by taki frajeri aj na okruhu?

    Vacsina frajerov z beznej premavky by si na okruhu ani neskrtla.

    Auto vs Motorka a nebezpecnost – nebezpecny je sofer, nie dopravny prostriedok…

    #71124
    charym
    Účastník (Participant)

    mne sa to pacilo tiez ale mal som dojem ze ten prvy brzdil toho druheho …

    #71125
    pandatn
    Účastník (Participant)

    DR. Bicykel má málo koní 😉

    Ja jazdím pre seba a pre svoje potešenie. 😛 Väčšinou keď robíš opičky pre okolie, tak to nedopadne dobre. Dôkazom toho je mnoho videí na nete. Pozri ako paratím na okruhu a naproti tomu absolútne nejazdím po zadnom.

    Treba chladnú hlavu, zvládnutú moto a veľa veľa valiť a ostatné už príde. 😉 Pre „rovinkárov“ to vyzerá drsne a nebezpečne, ale keď sa do toho dostaneš, tak to pochopíš. Take control! 😎

    #71126
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    taaat neutocim na teba.. len som si povedala svoj nazor na Teba.. toť vsio….

    doctor mas moj suhlas 😉

    #71127
    raptor
    Účastník (Participant)

    najhorsie na tom je ze tito to maju najazdene

    ale uvidi to nejaky chalan co ma doma mesiac cbr a prave sa prestal bat a zabije sa 😟

    keby to bolo na okruhu nepoviem ani makke f, ale ako napisal reeko ked obiehali v zakrute po stredovej ciare a nakladiak oproti 😕 ciri debilizmus

    #71128
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    Po vzhliadnutí takýchto videí mám vždy rozporuplné pocity….

    Na jednej strane dávam pred chalanmi prilbu dole 🙂 ( taaat , mať péro, tak si ho vyleštím 😁 fuckt super adrenalín), ale na strane druhej krútim hlavou, pretože toto ozaj patrí na okruh…

    Kôli takýmto expertom bez pudu sebazáchovy nerada chodievam cez Babu… Možeš byť vyjazdený akokoľvek dobre, vždy sa môže úplne čírou debilnou náhodou niečo stať…kamienok, defekt, šmykne sa ti noha…čokoľvek…

    A samozrejme raptor má velikánsku pravdu… chalan, čo jazdí chvíľu si povie: k***a, aj ja budem taký dobrý!

    #71129
    senior
    Účastník (Participant)

    pitbulka 🙂

    raptor 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 86 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri