Connect with us

Problém s dovezením motorky

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Problém s dovezením motorky

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79661
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Hovadá a všetci ostatní, obraciam sa na vás s prosbou…pred mesiacom sme kúpili mašinu….donedávna bolo všetko fajn….kúpno-predajná zmluva je, už bolo treba motorku len dodať novému majiteľovi. Lenže zrazu sa dotyčný čo mašinu mal vyparil. Nemá zapnutý telefón takže sa nemám ako s ním kontaktovať. Cez víkend sme boli za majiteľom motorky a povedali sme čo je za problém, prislúbil že do týždňa všetko vyrieši a mašinu už budeme mať. Napadlo ma, že ak dohodu nesplní tak ľudia čo ma poznajú a boli by ochotmí pomôcť mi, si spravia výlet so mnou na mašinách, trošku dotyčnému zavrčíte pred domov a podľa mňa sa umúdri, keď uvidí čo sa deje. Isto ani jedného z vás by nepotešilo, keby kúpil mašinu a stále ju nemal. Chcem poprosiť preto o radu ako ďalej, poprípade nech sa vyjadria tí čo by boli ochotní ísť o týždeň s nami za ním.

    Rady typu "pekne s tebou vy..bal, nebudú prachy ani motorka" sem nemusíte ani písať…to mi nepomôže…

    #79662
    Monty
    Účastník (Participant)

    blueeyes … so mnou môžeš rátať…. čas si urobím…… a kde je to presne??? prípadne ako sa chlap volá… možno ho niekto pozná….

    #79663
    MartineR
    Účastník (Participant)

    blueeyes nechcem polemizovat, ale ak to spravne chapem, tak ste zaplatili za nieco, co ste este ani nevideli ? 😕

    #79664
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    MartineR vidieť videli…riadne odskúšali….len nedalo sa nám ju hneď aj zobrať…

    Monty chlap je z Dubnice n/Váhom..majiteľ sa volá Tibor Pilný, s tým som v kontakte..má na to týždeň a ten druhý u ktorého bola mašine zas Roman Šlosár…

    #79665
    Monty
    Účastník (Participant)

    blueeyes .. skúste to dať aj na motoride.sk …viac ludí väčšia možnosť..

    #79666
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ak to bude cez vikend, vedl by som prist aj s kamosom.

    #79667
    MartineR
    Účastník (Participant)

    blueeyes ak pojdete robit bu-bu-bu, tak do Dubnice to mam 5km. som na telefone 😉

    #79668
    bubo
    Účastník (Participant)

    blueeyes : Ak nebudem mať robotu, tak sa tam pôjdem previesť. 😉 A ešte mi vysvetli, ako si mohla zaplatiť za motorku, ktorú si nedostala. 😶 To sa ako dá? 😟

    #79669
    sothar
    Účastník (Participant)

    MartineR tak to mozno konecne dostanes svoje kalendare 😁

    blueeyes pridam sa 🙂

    #79670
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    hovadá moje ďakujem za ochotu…dnes sme ju už konečne mali dostať..leeenže samozrejme už do toho vstúpil tretí aby to bolo ešte viac zamotané ☹️ zajtra ideme za notárom spísať zmluvu kedy motorka bude konečne dodaná a minimálne 10 litrov ako bolestné…aj tak mu rozmlátim hlavu a to už má zaručené že sa mu nepodarí predať už ani jablko. zajtra informujem čo a ako a upresním či sa už pôjde tento víkend…

    #79671
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    blueeyes aj ja možem ist??? 🙄 🙄 🙄

    #79672
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    CBR900RR ty? ty musíš 😁

    #79673
    Lanie
    Účastník (Participant)

    blueeyes no neviem ja by som ho dala na reťaz a vyhrážala sa im že ho pustím 😁 😈

    #79674
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Lanie no neviem kto by sa zlakol ratlika i ked cbr900rr vypada ako keby mal zdochlinu teda vsteklinu 😁 😈

    #79675
    Lanie
    Účastník (Participant)

    ZOMBY no by si sa čudoval dokonca vie na povel zavrčať …a už sa ani nebojí keď na neho zazerám …vypracoval sa 🙂 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri