Connect with us

Problém s dovezením motorky

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Problém s dovezením motorky

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79676
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Pocul som vselico aletakto sa nehat ojebosit hmmm sak ked idem zobrat moto a nemam ako odniest tak necham zalohu iba alebo poviem ze prachy dam ked ju zoberem a nie necham prachy a aj moto niekomu inak daj vedet kedy a pridam sa pretoze taeto kesefty nemam rad a rad by som si zasado niekoho alebo niecoho uderil xixixix ked robi zle druhym a ze vraj motorkarska rodina prd ojebavaci su to niektori xixixix 😁

    #79677
    charym
    Účastník (Participant)

    ZOMBY ale cbr900rr ma predsa velky kamion a to budi respekt aj pred motorkarmi 😀

    modroocko drzim palcaky nech vam to vyjde teda

    #79678
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Taaaakže…riadne sme to zvážili a je pravda že za ten mesiac mohli vymeniť na tej mašine aj to čo sa nedá takže, odstupujeme od kúpy a nárokujeme vrátenie peňazí… už sme im to oboznámili a ja som mala "predslov" kde nebola ani spojka slušná 😁 😇

    keď vrátia peniaze..majú prísť zajtra..všetko vám oznámim… takže tento víkend sa do Dubnice nepôjde… zatial… 😛

    ešte raz veľmi pekne ďakujeme za podporu a to garantujem, že hentí dvaja nepredajú už ani hovno 🤐 predbežne budem informovať

    #79679
    bubo
    Účastník (Participant)

    blueeyes : …však načo by predávali hovno, keď môžu takýmto spôsobom predať tú motorku aj 3x. 😁

    #79680
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Bubo neprovokuj ma lebo som riadne naštartovaná 😟 ☹️

    #79681
    vampirelady
    Účastník (Participant)

    ZOMBY heeeeeej co mi tu skaces do cbr-a??? haaa? ☹️ sa mi tak kuka, ze uz si prilis dlho tam v usa a uz si sa plne adaptoval na XXXL "american hamburger girls" 😁 😁 😛

    #79682
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    vampirelady ale necertisa i ked si rozcertena rozkosna. a mysi to s cbrom vykecaame dame cajiku a chlapsky sa dohodneme 😈

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri