Connect with us

Retaz alebo alarm

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Retaz alebo alarm

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70258
    slimak
    Účastník (Participant)

    caute vsetci chcem poradit ohladom zabespecenia motorky .alarm [linka] alebo nejaka retaz 🙄 mne sa viac pozdava alarm.dakujem pekne

    #70259
    cbr900
    Účastník (Participant)

    slimak zdravím ťa… na jednej strane reťaz so sebou nebudeš nosiť (jedine,ak by si mal sajdku 😁 ), takže ak niekam, tak alarm… aj ked osobne ho nepoužívam a ked ju parkujem v garáži, používam kvalitne hrubú reťaž 😀 … najlepšie hodiť imidž, ktorý sa nikomu nepáči 😁

    #70260
    doctor
    Účastník (Participant)

    Radsej si tam daj obe.

    #70261
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    CBR900: a co mas za kvalitne hrubu retaz? Pokial nestoji 5000, tak ti ju precvaknem s kliestami.

    Slimak: oboje, a este aj zamok na kotuc a kvalitne zabezpecenu garaz. Ak nemas peniaze, zacni retazou, kvalitna retaz (a kotucovy zamok) je lacnejsia ako kvalitny alarm.

    #70262
    cbr900
    Účastník (Participant)

    vidicon už ťa vidím, že si ich nosíš so sebou a že to nimi presvakneš…to skôr rozbrusovačka 😁 … na garáži 3 zámky, plus zámok na kotúči

    #70263
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    CBR900: no neodpovedal si mi, aku mas retaz 😉 Videl som, ako 1 cm zelezny roxor precviknu noznice ako maslo 😀 Detto s retaziami zo zeleziarstva.

    #70264
    milan3232
    Účastník (Participant)

    vidicon ma pravdu. Take noznice mame doma a vobec nie su urcene na zelezo. By ste sa divili, co vsetko sa da postrihat s kvalitnami svajciarskymi noznicami na 1m ruckach…

    Najlepsie je kombinacia – zamok na kotuc, dobra garaz, zurivy pes/ svokra 😉 retaz alarm…

    #70265
    cbr900
    Účastník (Participant)

    vidicon akože je 1 cm hrubá…takže asi by „pošla“ 😁 … ale to by si musel poradiť s garážovými dverami (3 zámky) jedine rozbrusovačka… potom sa vlámať do auta, vyjsť s ním von a to mu v ceste stojí ešte minibike 😀 …až ked ten odtlačí, tak má pred sebou RR so zamknutým volantom, zámkom na kotúči a tou spomínanou reťazou…aaaa, zabudol som v aute je alarm 😀 … a kľudná štvrť, kde si ani nepamatám, že by sa vykrádalo 😁 … a ešte čosi…no chcel by niekto moju motorku?? však je na nej ešte toľko robiť 😁 😁

    #70266
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    CBR900 : zamky na brane, no, nalejem ti sekundoveho lepidla do zamkov a ty sam ich odrezes 😁 Ale ked das alarm aj na minibike, to nikdo cakat nebude 😁

    #70267
    Skulo
    Účastník (Participant)

    no, 1) roxor 1cm ide z noznicami jak malina, ale s kalenou ocelou co je na retaziach na biky by si asi poradil len silny chlap a velmi, velmi velke noznice. Predavaju sa aj titanove retaze…

    2) odporucam zamok na kotuc(trebars Xena – tie v sebe maju aj alarm, takze nikto nanho nemoze sahat bez toho aby zacal hulakat – moj stal 69EUR)

    Takze celkovo je asi najrozumnejsie mat dobru retaz, zamok na kotuc s alarmom a ked je clovek velky paranoik alebo nexe aby sa vobec niekto k biku priblizil tak aj normalny alarm.

    Alarm sam o sebe je vsak nic – to hocikdo dojde s nakladiakom, nalozi a ide – takto sa to robi bezne. Ludom okolo je vacinou jedno ci naky alarm huka… 😁

    #70268
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ALL … takže z toho vyplýva… že tí čo si chcete kúpiť motorku, tak ju ani nekupujte, lebo vám ju čornú 😀

    #70269
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Skulo , vsak preto v prvom prispevku hovorim, ze ak nema retaz za 5000, tak ju prestrihnu. Mozno aj za 3000 sa uz da zohnat celkom dobra, tak ako ty nazyvas, kalena ocel alebo este nieco lepsie… 😉 Akurat problem je este v garazovani, lebo vacsina garazi ma elektricku zasuvku a tam uz ani akumulatorove rezacny nemusia pouzivat, ale rovno napoja elektricku karbobrusku a dovidenia… 😕

    #70270
    matoTL
    Účastník (Participant)

    je to smutne ale je to tak…..ak niekto niečo chce ukradnut tak to ukradne!!!!!!!!a nepomôže žiaden zámok… 😟

    #70271
    Albion
    Účastník (Participant)

    Najlepšia kombinácia je reťaz aj alarm…

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri