Senior má dnes 60 rokov!
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Senior má dnes 60 rokov!
- Toto téma obsahuje 42 odpovedí, 34 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 4 mesiacmi od
santal007.
-
AutorPríspevky
-
30. januára 2007 o 18:14 #71331
andoo
Účastník (Participant)Pripadajame sa ku gratulaciam ja a atlantis, vsetko naj seniore a dufam sa vidime na zrazoch s betkou, statisto 😁
30. januára 2007 o 18:14 #71332Temny
Účastník (Participant)Pekne narodeniny, prijemnu oslavu, dalsie roky plne chuti praje ťomnyj 😁 😁
30. januára 2007 o 18:50 #71333draciatko
Účastník (Participant)héééééj všetko naj naj a nech betka slúži 😘 😉
30. januára 2007 o 19:04 #71334ega1
Účastník (Participant)Vsetko najlepsie senior 😘 nech ta zdravicko neupusta a stasticko nech ti len a len pribuda a usmev na tvary nech ti nikdy nevymizne !! 😉 😘
30. januára 2007 o 19:05 #71335reeko
Účastník (Participant)seco naj seniore.. 🙂
30. januára 2007 o 19:16 #71336milan3232
Účastník (Participant)Pripajam sa, vsetko najlepsie a mnoho stastnych km.
30. januára 2007 o 22:59 #71337Sani
Účastník (Participant)Pripájame sa so želaním všetkého najlepšieho. A nech sa nám spoločne ešte veľa krásnych motochvíľ podarí urvať.
31. januára 2007 o 0:02 #71338mirolc
Účastník (Participant)aj ja prajem všetko naj 🙂
31. januára 2007 o 6:53 #71339cbr900
Účastník (Participant)doctor … mal si pravdu… kvôli tomu som si naštudoval históriu TATRY 😕 … takže počúvaj …. v roku 1942 bola spustená výroba TATRY 111, ktorá nahradila doterajšiu výrobu TL 4 z roku 1919…. až v roku 1959 zbadala svetlo sveta TATRA 138 … (kto by nevedel, to bol predchodca TATRY 148 a neskôr 815 😀 ) …. doctore, počítam ako počítam….senior mal okolo 12 rokov, ked vyrobili prvú TATRU 138 😁 … dík za upozornenie 😁
31. januára 2007 o 7:39 #71340senior
Účastník (Participant)eXeBaT, Natalka, sebko, betty, jaRRo, wewerka, raptor, kxbibo, Heavy, blueeyes, pitbulka, TomThomas, kuky, andoo a atlantis, Temny, draciatko, ega1, reeko, doctor, cbr900, mirolc, Sani, milan3232, yamaxx, dúfam, že som nikoho nezabudol, veľmi vám všetkým ďakujem a dúfam, že sa budeme stretávať aj tu, aj osobne. Ešte raz vďaka. 😘
cbr900 hrával som sa s maličkou T111, aj s jej menším bratom, tuším T141 štvorkolesová, ale bolo to pri amfiteátri. 😀31. januára 2007 o 7:46 #71341cbr900
Účastník (Participant)senior 😀 … vidíš, ako som ťa dobre odhadol 😁
doctor … nebola to 138, ale tatrovkár je 😁 … to ja som už behal na 138 oranžovej 😁 …. a cca 4 roky dozadu som si prvýkrát vyskúšal aj 815 (riadnu) 😀31. januára 2007 o 11:09 #71342amazonka
Účastník (Participant)Teraz to ešte len začína…vravia hoolywoodske hviezdy. Tak Ti prajem, aby si si tú pohodičku života ešte veľmi dlho vychutnával 😘
A môj synak má dnes 18 😛 kua, ale to letí 😎31. januára 2007 o 11:47 #71343jybka
Účastník (Participant)senior: vsetko naj naj, vela zdravicka,stasticka a pohody…. 😉
31. januára 2007 o 12:22 #71344zahri
Účastník (Participant)fiiiha ojha co to tu nevidim.. dalsi oslavenec 🙂 tak teda vsetko najlepsie senior 😉 nech sa dari a nech doma pocuva kazdy kto ma 😁 zdravia hodne a vsetkeho co si len prajes 😉
1. februára 2007 o 12:28 #71345Silvike
Účastník (Participant)senior
susedko môj, dodatočne Ti prajem krásny rok šestdesiaty, plný vôňe benzínu, krásnych ubehnutých kilometrov, nech si plný elánu a chuti do života, a hlavne zdravý, ostatné príde samo.
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
