Connect with us

Senior má dnes 60 rokov!

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Senior má dnes 60 rokov!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 43 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71331
    andoo
    Účastník (Participant)

    Pripadajame sa ku gratulaciam ja a atlantis, vsetko naj seniore a dufam sa vidime na zrazoch s betkou, statisto 😁

    #71332
    Temny
    Účastník (Participant)

    Pekne narodeniny, prijemnu oslavu, dalsie roky plne chuti praje ťomnyj 😁 😁

    #71333
    draciatko
    Účastník (Participant)

    héééééj všetko naj naj a nech betka slúži 😘 😉

    #71334
    ega1
    Účastník (Participant)

    Vsetko najlepsie senior 😘 nech ta zdravicko neupusta a stasticko nech ti len a len pribuda a usmev na tvary nech ti nikdy nevymizne !! 😉 😘

    #71335
    reeko
    Účastník (Participant)

    seco naj seniore.. 🙂

    #71336
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Pripajam sa, vsetko najlepsie a mnoho stastnych km.

    #71337
    Sani
    Účastník (Participant)

    Pripájame sa so želaním všetkého najlepšieho. A nech sa nám spoločne ešte veľa krásnych motochvíľ podarí urvať.

    #71338
    mirolc
    Účastník (Participant)

    aj ja prajem všetko naj 🙂

    #71339
    cbr900
    Účastník (Participant)

    doctor … mal si pravdu… kvôli tomu som si naštudoval históriu TATRY 😕 … takže počúvaj …. v roku 1942 bola spustená výroba TATRY 111, ktorá nahradila doterajšiu výrobu TL 4 z roku 1919…. až v roku 1959 zbadala svetlo sveta TATRA 138 … (kto by nevedel, to bol predchodca TATRY 148 a neskôr 815 😀 ) …. doctore, počítam ako počítam….senior mal okolo 12 rokov, ked vyrobili prvú TATRU 138 😁 … dík za upozornenie 😁

    #71340
    senior
    Účastník (Participant)

    eXeBaT, Natalka, sebko, betty, jaRRo, wewerka, raptor, kxbibo, Heavy, blueeyes, pitbulka, TomThomas, kuky, andoo a atlantis, Temny, draciatko, ega1, reeko, doctor, cbr900, mirolc, Sani, milan3232, yamaxx, dúfam, že som nikoho nezabudol, veľmi vám všetkým ďakujem a dúfam, že sa budeme stretávať aj tu, aj osobne. Ešte raz vďaka. 😘

    cbr900 hrával som sa s maličkou T111, aj s jej menším bratom, tuším T141 štvorkolesová, ale bolo to pri amfiteátri. 😀

    #71341
    cbr900
    Účastník (Participant)

    senior 😀 … vidíš, ako som ťa dobre odhadol 😁

    doctor … nebola to 138, ale tatrovkár je 😁 … to ja som už behal na 138 oranžovej 😁 …. a cca 4 roky dozadu som si prvýkrát vyskúšal aj 815 (riadnu) 😀

    #71342
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Teraz to ešte len začína…vravia hoolywoodske hviezdy. Tak Ti prajem, aby si si tú pohodičku života ešte veľmi dlho vychutnával 😘

    A môj synak má dnes 18 😛 kua, ale to letí 😎

    #71343
    jybka
    Účastník (Participant)

    senior: vsetko naj naj, vela zdravicka,stasticka a pohody…. 😉

    #71344
    zahri
    Účastník (Participant)

    fiiiha ojha co to tu nevidim.. dalsi oslavenec 🙂 tak teda vsetko najlepsie senior 😉 nech sa dari a nech doma pocuva kazdy kto ma 😁 zdravia hodne a vsetkeho co si len prajes 😉

    #71345
    Silvike
    Účastník (Participant)

    senior

    susedko môj, dodatočne Ti prajem krásny rok šestdesiaty, plný vôňe benzínu, krásnych ubehnutých kilometrov, nech si plný elánu a chuti do života, a hlavne zdravý, ostatné príde samo.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 43 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri