Connect with us

Sezona ,za kolko??

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Sezona ,za kolko??

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65445
    charym
    Účastník (Participant)

    no lidi tak by som rad vediet ze kolko vas asi vyjde sezona chcel by som porovnat traktory ,bahniakov a ss ale aj vsetkych motorkarov nemusite pisat konkretne cisla ale tak vseobene benzin a udrzba ci sa vmestite dajme tomu do 20 tis???

    #65446
    db23rm
    Účastník (Participant)

    No ked niekde rozbijes motorku tak to bude urcite viac nez 20 000. Ja nemam silnu motorku 😟 a preto ju musim vytacat jak blazen, ale spotreba okolo 4/100 Km. Takze to zalezi od toho kolko a akym stylom budes jazdit. No a nesmies zabudnut na niake drobne opravy. Mna minula sezona stale asi tak do 15 000.

    #65447
    Centauro
    Účastník (Participant)

    Mna sezona vysla okolo 60 tis. Do toho je zaratany benzin, akcie, zradlo a chlast.

    #65448
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Benzin tak cca 17,000Sk, …………… k tomu 5 ks pneu x priemer 5000 t.j.25,000Sk…………2 x olej s filtrom cca 3000Sk……..platnicky ?….takze zakladne veci urcite cez 40,000Sk. No a ked sa zblbnete do veci ako :tlmic riadenia, dinojet, plexi,treba vymenit retazovku………..k tomu ak niekto cestuje a naplanuje si 10 dni po Alpach………drahi konicek.

    Ale ako som sa v poslednej dobe dozvedel, tak ani bahnaci ktori jazdia casto to nemaju zdarma a z tych repasov som zostal zaskoceny aj ja.

    Myslim ze som na tom podobne ako centauro, s tym rozdielom ze tam nie su zrazy, zradlo a chlast.

    #65449
    zajo78
    Účastník (Participant)

    benzín cca 30.000 Sk a ostatné tak 10.000Sk

    #65450
    papaya
    Účastník (Participant)

    kokos tlmicko co s tymi pneu robis? 5x nova pneu cc, pocuj nenatacas Ty ten oblubeny swedsky serial Ghost rider? 😁 😁 😁

    #65451
    tlmic
    Účastník (Participant)

    papaya 2ks predne a 3ks zadne. Zadna v priemere 4-4,500km, mozem je nechat aj dkhsie ale to je uz o drzku. Ked citim ze zacne pneu preklzovat, tak ide prec.

    #65452
    doctor
    Účastník (Participant)

    Fuha vy ste nejaky drahy.Ja som asi tiez na cene ako db23rm.Mozno o nieco viacej.Max do 20000.A v tom je zaratane vsetko.Sice som moc nechodil na zrazy ale myslim si ze som jazdil dost.

    centauro:no kamarat rozmyslim si to jazdenie a akcie s tebou.Ja este splacam motorku a setrim na vyfuk.Ale nejako vyriesime.

    #65453
    strela1111
    Účastník (Participant)

    zlatko,kedze ja nejazdim na motorke tak nemôzem posudit 😟

    ale pri tebe ma to nestoji ani korunku 😘 😉

    #65454
    charym
    Účastník (Participant)

    strela1111 nebude to tym ze nemame na com jazdit 😁 😁 😘

    #65455
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Benzin okolo 25 000, udrzba okolo 15 000 aj s materialom. Pneu som este nemenil. To je vyhoda copra 😁

    Naklady na stravu neratam – aj tak jem – a ci doma, alebo inde je jedno.

    Do tych 50 000 by som sa zmestil.

    #65456
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ked som si precital nadpis tejto diskusie, ako prve ma napadlo :“ Strihate meter, co?“ Uz aby bola jar. 😀

    #65457
    charym
    Účastník (Participant)

    milan3232 schvalne som to otvoril teraz a v decembri sa opytam ci ste sa zmestli 😁 😁

    #65458
    PegasBoy
    Účastník (Participant)

    za jeden rok posli 2agregaty z 250ky jawy- 4000, potom predna guma od ruky za 500, Zadna nova 1000, benzin v priemere 5L za tyzden….,potom veci na GO motora 1500, spreje sruby lanka hadicky filtre 1500….a samozrejme vela modryn,trznych ran, skrabancov, nepriatelov z radov lesnikov, zahradkarov, ciklistov, atd….

    -servis riesim sposobom Flexa, zvaracka, vrtacka a kladivo

    ale inak bolo dobre teraz uz mam plno suciastok a prechadzam na gazolin ktory stoji 15Sk/ liter na jawu až až…

    #65459
    strela1111
    Účastník (Participant)

    no tak charym….ja mam na com jazdit 😎 s tebou to je ale horsie 😀 😘

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri