Connect with us

Sezona ,za kolko??

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Sezona ,za kolko??

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65460
    charym
    Účastník (Participant)

    strela1111 myslis????? 🙄 🙄 🙄 🙄

    #65461
    cucpo
    Účastník (Participant)

    15 litrov ked stoji v garazi 😀

    #65462
    Sani
    Účastník (Participant)

    Ani sa nepýtaj. Sme dvaja a dosť toho vyslopeme 😀

    #65463
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    charym Este sa sezona nezacala a uz ma to stalo 22 itrov … nove pneu, naplne, oleje, vymena remena, variatoru a odhadujem to ak budem len jazdit na este raz tu situ sumu … Ale cer to ber peniasky boli su a budu 😉

    #65464
    charym
    Účastník (Participant)

    Jozefko vydel som tvoje fotky v albume ,a niesom si isty ci preteba sezona uz nezacala 😁 ,ale jasne kazdy znas vieme ze tento konicek nieje lacny a vzdy sa vieme zabezpecit a najst na to korunnky beniaze boli aj budu mas pravdu …

    #65465
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Jozefko – opravim ta – Peniazky boli, budu, ale nikdy nie su 😁 🤐

    #65466
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    milan3232 To mas pravdu … furt ich miniem 😁 😁 😁 a vecsinou na moto … 🙂

    #65467
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Nazdar maniaci.Jazdím na motorke SUZUKI TL 1000R a mna vysla sezona len benzín 58 000sk,najazdil som 17000km.Dalej som spotreboval 2 predné pneu to je asi 11 000sk a 6 kusov zadných pneu,to je asi 30 000 Sk a NEGUMUJEM!Čo sa týka prachov čo som minul na zrazoch na jedenie a chlast tak to ani radšej nepočítam.Ale približne je to asi 120000 SK komplet sezona!A plat mám asi 10000Sk mesačne,ale hodne makám doma na iných moto.Majte sa

    #65468
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    motokocur to myslis vazne ??? ze ti zadna vydrzi nieco pod 3000 km ??

    #65469
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Ano Jozefko.A to fakt negumujem.Nová sportová pneu DUNLOP D 218-super guma mi vydrzala 1700km ale to fakt negumujem.Dvojvalec v superbiku je ostrá vec

    #65470
    MIQ
    Účastník (Participant)

    Vydavky na sezonu som prestal pocitat koncom Juna . Lebo ma to coraz viacej ubijalo 😁 a sralo. To nema vyznam peniaze boli a budu ale niesu 😁

    #65471
    killer
    Účastník (Participant)

    Na zaciatku sezony moto ide do servisu, kde jej nastavia karbik, retaz, proste vsetko do novej sezony. Mam to rozratane asi tak ze denne miniem na benzin 200sk, a kazdych 700-900km olej 🙁 (mam 2t). Cize 10-20tis cca, ale to je len hruby predpoklad. Ako uz chalani podotkli vyssie, zrazy zozeru asi najviac bubakov 😁

    #65472
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    motokocur No tak to som rad ze mne zadna vydrzi cca 10 000 … predna o kusok viac ale menil som ich naraz 🙂

    #65473
    Furby
    Účastník (Participant)

    mna vysla minula sezona na 25 000 a z toho 10 na udrzbu a vymeny ND 😕 F!

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri