SILVESTER !!!
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › SILVESTER !!!
- Toto téma obsahuje 93 odpovedí, 24 hlasov, a bola naposledny upravená pred 16 rokmi, 7 mesiacmi od
amazonka.
-
AutorPríspevky
-
12. novembra 2009 o 20:45 #82550
Vierka
Účastník (Participant)Bubo 😇 A načo sú kamaráti, HA ??? 🙄
12. novembra 2009 o 20:59 #82551bubo
Účastník (Participant)Vierka keď ja som taký skuhroš, všetko len pre seba hrabať, aj sa za to hanbím…. 😟
13. novembra 2009 o 0:09 #82552AMIS
Účastník (Participant)Milka hlásime noc zo soboty na nedeľu (Ja , Amiska , juniorka a tie dva chlpaté nádory čo nám rastú kolo päty, veľké srny si užijú susedovu pohostinnosť 😈 )
Rodinná rada teda Amiska cenzurátor rozhodla, že za podmienok tebou spomenutých sa ide do terchovej pokrstiť naše hovädo juniora 😈13. novembra 2009 o 9:10 #82553MioK
Účastník (Participant)Chcem sa spýtať aké sú podmienky, program ? a hlavne cena ? či tostáva to tak isto ako pri prvotnom pláne len sa mení miesto ? bo som to tu akosi nenašla…
13. novembra 2009 o 9:24 #82554myska
Účastník (Participant)OPRAVUJEM datum z 23.11. samozrejme na 16.11.do vtedy sa treba prihlasit kto este vaha…. 😀 😉
A co si maju zeny povinne dat na seba necham kazdej na zvazenie nech si nieco originalne vymysli??? A chceme aj tancovat ??? ci sa niekto ujme miesto DJ… Amis pisem si ta do zoznamu a tesime sa juniorku 🙄 🙂13. novembra 2009 o 9:33 #82555myska
Účastník (Participant)MIOK 😎 cena ostava, program dufam ze taky podobny ako po minule rocniky, alebo ako si vymyslime mozno aj lepsie…. 😀 …nejake tie sutaze, ked bude zaujem, slavnostna vecera, tombola,polnocny ohnostroj, kapustnica,a volna zabava pri muzike do odpadnutia staci tak …alebo kto ma nejaky napad sem snim …. 👋 👋 👋
14. novembra 2009 o 11:20 #82556pogicko
Účastník (Participant)myska no a na jaku muziku sa tam budeme bujacit….. 😁
14. novembra 2009 o 18:41 #82557myska
Účastník (Participant)Pogicko 😉 zajtra mam stretnutie z majitelom hotela tak zistim ci treba nieco doniest ale myslim si ze bude stacit nejake to CD a to asi mame kazdy v aute… alebo si nejake pribalte co sa vam paci…Takze zhrniem muzi kravatu, zeny nejake to prekvapenie, vsetci nieco do tomboli a hlavne dobru naladu 👋 👋 👋
16. novembra 2009 o 23:47 #82558myska
Účastník (Participant)Takze zatial prihlasenych ide od piatka 13 hovad a v sobotu pride dalsich 18 a mozno ma este nejaky prekvapia a pridu sutaze su vymyslene ohnostroj kupeny aj tombola z prekvapeniame je vybavena aj lodicky zbelene tak uz len nech je 20. a ide sa 👋 🙂
18. novembra 2009 o 7:22 #82559bubo
Účastník (Participant)My sa tiež dostavíme v sobotu. Ak ide niekto z BB, môžeme ho zobrať…
19. novembra 2009 o 21:48 #82560pedros
Účastník (Participant)Čaute hovädá,
zdá sa, že sa mi to podarí aspoň zo soboty na nedeľu. Moc sa teším. Mám v pláne odísť z Blavy cca 13:30 v sobotu. Ak by niekto šiel, môžeme sa dohodnúť. Dúfam že tí ktorí prídu v piatok budú ešte schopní v sobotu fungovať. myska, nájde sa pre mna miesto v postielke? Ďakujem20. novembra 2009 o 7:58 #82561myska
Účastník (Participant)Pedros najde sa miesto aj pre teba a tesim sa 🙂 .V piatok nas bude pomenej ale to zdrave jadro 😁 hovad pocet 11 ale v sobotu dorazia dalsi 22 😉 😉 tak nas nakoniec bude 33 pekne cislo 😈 a mozno bude aj prekvapenie 😶…Ahojte a vidime sa v Terchovej uz sa na vas vsetkych tesim 😁 👋 😁
22. novembra 2009 o 7:09 #82562Matooo
Účastník (Participant)…ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010! HOVADÁÁÁ 😁 😎 😉
22. novembra 2009 o 11:48 #82563pogicko
Účastník (Participant)A tak sa skončel parádny víkend, naučeli sme sa chodiť po tme i zapínať zvláštnym spôsobom elektrinu 😁
22. novembra 2009 o 15:50 #82564Venco
Účastník (Participant)24 fernetov, 18 boroviciek a 12 piv som mal na ucte 😁 kto to len za mna vypil 😎
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
