Connect with us

SILVESTER !!!

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie SILVESTER !!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 94 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82550
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Bubo 😇 A načo sú kamaráti, HA ??? 🙄

    #82551
    bubo
    Účastník (Participant)

    Vierka keď ja som taký skuhroš, všetko len pre seba hrabať, aj sa za to hanbím…. 😟

    #82552
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Milka hlásime noc zo soboty na nedeľu (Ja , Amiska , juniorka a tie dva chlpaté nádory čo nám rastú kolo päty, veľké srny si užijú susedovu pohostinnosť 😈 )

    Rodinná rada teda Amiska cenzurátor rozhodla, že za podmienok tebou spomenutých sa ide do terchovej pokrstiť naše hovädo juniora 😈

    #82553
    MioK
    Účastník (Participant)

    Chcem sa spýtať aké sú podmienky, program ? a hlavne cena ? či tostáva to tak isto ako pri prvotnom pláne len sa mení miesto ? bo som to tu akosi nenašla…

    #82554
    myska
    Účastník (Participant)

    OPRAVUJEM datum z 23.11. samozrejme na 16.11.do vtedy sa treba prihlasit kto este vaha…. 😀 😉

    A co si maju zeny povinne dat na seba necham kazdej na zvazenie nech si nieco originalne vymysli??? A chceme aj tancovat ??? ci sa niekto ujme miesto DJ… Amis pisem si ta do zoznamu a tesime sa juniorku 🙄 🙂

    #82555
    myska
    Účastník (Participant)

    MIOK 😎 cena ostava, program dufam ze taky podobny ako po minule rocniky, alebo ako si vymyslime mozno aj lepsie…. 😀 …nejake tie sutaze, ked bude zaujem, slavnostna vecera, tombola,polnocny ohnostroj, kapustnica,a volna zabava pri muzike do odpadnutia staci tak …alebo kto ma nejaky napad sem snim …. 👋 👋 👋

    #82556
    pogicko
    Účastník (Participant)

    myska no a na jaku muziku sa tam budeme bujacit….. 😁

    #82557
    myska
    Účastník (Participant)

    Pogicko 😉 zajtra mam stretnutie z majitelom hotela tak zistim ci treba nieco doniest ale myslim si ze bude stacit nejake to CD a to asi mame kazdy v aute… alebo si nejake pribalte co sa vam paci…Takze zhrniem muzi kravatu, zeny nejake to prekvapenie, vsetci nieco do tomboli a hlavne dobru naladu 👋 👋 👋

    #82558
    myska
    Účastník (Participant)

    Takze zatial prihlasenych ide od piatka 13 hovad a v sobotu pride dalsich 18 a mozno ma este nejaky prekvapia a pridu sutaze su vymyslene ohnostroj kupeny aj tombola z prekvapeniame je vybavena aj lodicky zbelene tak uz len nech je 20. a ide sa 👋 🙂

    #82559
    bubo
    Účastník (Participant)

    My sa tiež dostavíme v sobotu. Ak ide niekto z BB, môžeme ho zobrať…

    #82560
    pedros
    Účastník (Participant)

    Čaute hovädá,

    zdá sa, že sa mi to podarí aspoň zo soboty na nedeľu. Moc sa teším. Mám v pláne odísť z Blavy cca 13:30 v sobotu. Ak by niekto šiel, môžeme sa dohodnúť. Dúfam že tí ktorí prídu v piatok budú ešte schopní v sobotu fungovať. myska, nájde sa pre mna miesto v postielke? Ďakujem

    #82561
    myska
    Účastník (Participant)

    Pedros najde sa miesto aj pre teba a tesim sa 🙂 .V piatok nas bude pomenej ale to zdrave jadro 😁 hovad pocet 11 ale v sobotu dorazia dalsi 22 😉 😉 tak nas nakoniec bude 33 pekne cislo 😈 a mozno bude aj prekvapenie 😶…Ahojte a vidime sa v Terchovej uz sa na vas vsetkych tesim 😁 👋 😁

    #82562
    Matooo
    Účastník (Participant)

    …ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010! HOVADÁÁÁ 😁 😎 😉

    #82563
    pogicko
    Účastník (Participant)

    A tak sa skončel parádny víkend, naučeli sme sa chodiť po tme i zapínať zvláštnym spôsobom elektrinu 😁

    #82564
    Venco
    Účastník (Participant)

    24 fernetov, 18 boroviciek a 12 piv som mal na ucte 😁 kto to len za mna vypil 😎

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 94 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri