Connect with us

SILVESTER !!!

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie SILVESTER !!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 94 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82535
    Vierka
    Účastník (Participant)

    myska 🙂 To je super, že sa Ti to podarilo vybaviť!!! 😘 My so Šanim určite prídeme – to je jedno, či budeme v 2-ke alebo v apartmáne. Ohňostroje nejaké máme a ceny do tomboly prinesieme. 😁 TEŠÍME !!!

    #82536
    bubo
    Účastník (Participant)

    A môžem do tomboly doniesť tú jednorázovú hruškovicu z minulého roka? Ešte mám 4 v chladničke… 😁

    #82537
    magi
    Účastník (Participant)

    Ahojte. hlásim zatiaľ účasť pre štyri osoby. už teraz sa tešíme na super stretnutie a bomba zábavu.

    #82538
    magi
    Účastník (Participant)

    😁 😀 🙂 😁 👋 👋 👋

    #82539
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Hlásim účasť Janka a Janko. Poprosím apartmán 😉

    #82540
    myska
    Účastník (Participant)

    Ahojte…. 👋 👋 👋

    Hlasim ze zatial sa na 100% prihlasilo 16 motorkarov aj priatelov a ostatnych poprosim aby tak urobili do pondelka 23.11. aby som vedela aspon priblizne kolko nas bude 😉

    Amazonka hotel je na hlavnom tahu zo Ziliny do Dolneho kubina a asi v strede Terchovej je odbocka na Vratnu a tam by uz mal byt hotel Gold pod velkym plechovym Janosikom 😀 😀 😀 teda aj pre ostatnych ktory nevedia ako sa dostat k hotelu…. Tesim sa 👋

    #82541
    myska
    Účastník (Participant)

    Zabudla som ze po minule rocniky nesmela chybat muzom pri Silvestrovskej veceri KRAVATA tak treba pribalit 😁 🙂 😉

    #82542
    Venco
    Účastník (Participant)

    Ano ano, a za kravatu SZM bolo slubene sampanske 😉 To som doteraz nevidel 😎

    #82543
    myska
    Účastník (Participant)

    O tom neviem 😁 nic ale moze byt 😶

    #82544
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Bubo 😁 A Ty si ich nevyslopal? Lebo ja hneď po tom, ako som ich vyhrala 😈 tiež asi štyri.

    #82545
    pogicko
    Účastník (Participant)

    myska A či mi chcete povedať že muži dostanú za ten vešak na krku šampaňa a ženy ništ? 😈 a čo si majú doniesť ženy?

    #82546
    Venco
    Účastník (Participant)

    Zeny si mozu zatancovat pri takej lesklej vertikalnej lesenarskej trubke 😁

    #82547
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Sme v hotely, nie na stavbe Venco 😁

    #82548
    Vierka
    Účastník (Participant)

    myska ohlásili účasť aj Evička a Vladko Tuškovci – zo soboty na nedeľu ( 1 noc ). 😘 TEŠÍME!

    #82549
    bubo
    Účastník (Participant)

    Vierka ale ja som ich vyhral snáď 10. Šecky som vypiť nevládal, lebo by som mal jazyk vetchý a pokrivený, ako chrbát starej indiánskej squaw… 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 94 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri