Connect with us

SILVESTER !!!

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie SILVESTER !!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 94 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82505
    Venco
    Účastník (Participant)

    Monty Nam si dal termin uzavierky 18.11. tak snad to dopadne dobre.

    #82506
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Montyyy aj nás dvoch si pripíš 🙂 však to máme za humnami 😁 😈

    #82507
    Matooo
    Účastník (Participant)

    siuzen správne Martin je pekne meno pre potomka 😎 👋

    Monty mna si odpis, este by som tam vonku ogrcal sneh a mi to budes vycitat 😶

    Mimochodom neodpovedal si mi na jednoduchu otazku ci sa bude spat na izbach ako pred rokom alebo zrekonstruovanych?

    #82508
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Monty hej ty, to nestihnem doftedy nasetrit, nebudem mat jakusika zlavu ? 😁 😇

    #82509
    Monty
    Účastník (Participant)

    Venco …. 18.11. musím nahlásiť počet ludí…. aby sa vedeli pripraviť … ale do 10.11. musím dať zálohu, že vôbec nejaká akca bude aby nedržali hotel pre nás.

    Matooo … budem sa snažiť aby sme boli ubytovaný v tej zrekonštruovanej… ale všetci sa tam nespraceme ..je zrekonštruovaná zhruba polovica hotela..

    #82510
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Monty tak ako mozu vsetci dopredu platit cenu novej izby? Minuly rok boli na parkovisku pred hoteloom len nase snehom zaviate plechove kone.

    A to uz nehovorim o partii ktora tam pride spolu na vikend do polorozpadnuteho a poloprazdneho hotela, chcelo by to nejaku mnozstvennu zlavu v casoch krizy. Tiez dufam ze sa to preto kona tam, lebo "majitel" je tebe blizka a znama osoba a to tam vies "patrične" vybavit hmm 👋

    #82511
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Nám sa viac páčilo na starých horách , odkedy na lesáku okomentovali našu salhu som sa zariekol , že lesák never more 😕 Partia na pohľadanie a dojem z akcie pokazí "ochotný" personál. Bude mi na "silvestra" bez Vás smutno. Monty prepáč nedalo mi 😠

    #82512
    Monty
    Účastník (Participant)

    AMIS …. už to má iný majiteľ a dáva celý hotel do poriadku…. je nový majiteľ nový personál nový kuchári.. na všetko dohliada majiteľova manželka.. na mňa zapôsobili veľmi dobre…ubezpečil ma že nebudú s ničím problémy… bar bude non-stop , poriadna výzdoba, večera pripravená v jedálni a pod… je pravda že nieje sauna pretože ju nestihnú zrekonštruovať…

    Matooo ….. ešte raz AKCIA NIE JE POVINNÁ !!! … prípadné ubytko si môžeš zaistiť v hoteli Lux

    #82513
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Monty nepovedal som, že nepôjdeme na výlet 😉 ale, že nebudeme nocovať. Niekto Vás do pytla predsa musí v sobotu povyťahovať do kopca k***a 😈 🤣

    #82514
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    Bye piseme do kalendara..

    #82515
    Monty
    Účastník (Participant)

    Takže vážení, do dnešného dňa sa na Silvester prihlásili / teda zaplatili / len Šani a Vieročka.. .. 😟

    …. v utorok mám zaplatiť zálohu na akciu 1000 € .

    Ak sa do utorku neprihlási viac ľudí Silvestrová akcia bude zrušená.

    #82516
    bubo
    Účastník (Participant)

    Ja som ti poslal v piatok, ale je to zo Sporitelne, takze ti to nabehne v pondelok, alebo utorok…

    #82517
    Venco
    Účastník (Participant)

    Monty Presne o tom som pisal, ked nam si dal uzavierku 18-teho a ty mas zaplatit 10-teho. Aj ked ti zajtra poslem prachy, dojdu ti aj tak az v utorok vecer. Takze to skor vyzera tak, ze treba zaplatit zalohu, a ked sa nas nenazbiera dost, tak sa zoberie naspat.

    #82518
    Monty
    Účastník (Participant)

    Venco … ved to som ti to písal…. pozri predchádzajúcu stranu…. ano chcú zálohu lebo ja som objednal celý hotel a oni ho pre nás držia…. a ak tam budeme 10ti… tak ma kopnú do členku…

    18teho mám povedať koľko nás vlastne bude… ja som povedal že cca 40…

    #82519
    Monty
    Účastník (Participant)

    ….no kurňas….. to je ale záujem……. 😟 😟 😟 ………………no nič vidím to tak, že do dnešného dňa sa prihlásilo sedem ľudí…… !!!!!

    ………………….ZAJTRA IDEM AKCIU SILVESTER ZRUŠIŤ !!!! …………….

    …keďže je to už druhá akcia ktorú musím ísť pre nezáujem zrušiť…….. žiadne ďalšie akcie už robiť nebudem..!!! 😛 😛 😛

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 94 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri