Connect with us

SILVESTER !!!

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie SILVESTER !!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 94 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82475
    Monty
    Účastník (Participant)

    Vážení priatelia jednej stopy

    Rok sa s rokom spojil tak sa s ním treba aj patrične rozlúčiť preto si Vám dovoľujem oznámiť, že v termíne 20 – 22.11. sa uskutoční HOVADSKÝ SILVESTER !!!

    Miesto konania tak ako minulý rok Hotel Lesák na Tajove / http://www.hotel-lesak.sk / a keďže sme Bojovníci proti kríze cena ostala taká istá ako minulý rok t.j. 50 € za osobu

    V cene je zahrnuté:

    2 x ubytovanie / cena 2 lôžkovej izby je 15 € za noc /

    Silvestrovská večera / prípitok, polievka, predjedlo, hlavné jedlo, nočný bufetový stôl /

    Polnočný prípitok

    Diskotéka na tanečky

    Ohňostroj ako obyčajne

    Raňajky v nedeľu.

    Aby sme sa nenudili v sobotu 21.11. vyhlasujem Veľký biliardový turnaj a v prípade, že by bolo dosť snehu akciu na Prekonanie slovenského rekordu v stavaní snehuliaka.

    Súčastný rekord je 4 m…a je zapísaný v knihe slovenských rekordov…. no neprekonáme ho???

    Hotel je čiastočne zrekonštruovaný takže verím, že sa Vám bude v novom prostredí páčiť..

    Ako prihláška je považovaná platba na účet 2612435071 / 1100 v.s. meno

    Uzávierka prihlášok je 18.11. 2009 !!!!

    #82476
    bubo
    Účastník (Participant)

    Hlásim 2 osoby a veľmo teším 😀 . Len mi ešte vysvetli koľko platia 2 osoby, nejak mi to z tých výpočtov hore nie je jasné… 😶

    …50 € za osobu…

    …V cene je zahrnuté:

    2 x ubytovanie….

    #82477
    Monty
    Účastník (Participant)

    Vysvetlenie:

    ubytovanie: 15 € osoba a noc dve noci 2 x 15 €

    jedna noc 15 €

    Silvestrovská večera 20 €

    čiže: P – N ( 2 x 15 ) + 20 = 50 €

    S ( 1 x 15 ) + 20 = 35 €

    😘 😘 😘

    #82478
    AIR
    Účastník (Participant)

    No jedna vec ma prekvapkala…. v.s. meno … 😶 😶 😶 variabilny symbol sa da zadat iba cisla…

    či….

    #82479
    bubo
    Účastník (Participant)

    Boha, Monty. Tak teraz tomu už nerozumiem vonkoncom vôbec. Som z toho voľajaký zmätený… 🙄

    Ráno, keď vytriezviem sa na to pozriem znova… 🙄

    #82480
    Venco
    Účastník (Participant)

    Bubo, ty nebud zmateny, ty len posli 2×50 evri, ked budes od piatku 😉

    Monty, mas u mna poldeci za termin, 👋. Len si musim premysliet, ci zvladnem 2 noci 😀

    #82481
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Dufam ze bude mrznut aspon -20, bude 2 metrami snehu zaviata cesta, okolo chaty budu kruzit vlci …nikto z nas sa tam nedostane a prekvapime pecene 😎

    #82482
    Monty
    Účastník (Participant)

    AIR … napíš rodné číslo…… 😁

    #82483
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    Neni pre mna dobry datum ,to budem este nekde v p… robote brazdit europske cesty 😕 😠

    #82484
    siuzen
    Účastník (Participant)

    Ahooojte….na 90% z piatka na sobotu aj s drahym hlasime svoju ucast …. prideme traja nevadi??? ( z toho jedno hovadko v brusku xiixixixiix) 😁 😇 😇 😇 😇 👋

    #82485
    Vierka
    Účastník (Participant)

    😛 No konečne, na toto sme čakali!!!! 😁 My so Šanim hlásime účasť od piatku až do vytriezvenia, čiže – Monty, rezervuj nám to až do pondelka 😈 siuzen GRATULUJEME! 😀 CBR900RR Čo – Ty neprídeš – a čo hladujúce deti v Ugande? 😶 TEŠÍME ! 👋

    #82486
    MioK
    Účastník (Participant)

    Tak ja pevne verím že tento rok mi do toho už nič závažné nepríde a vidíme sa hovadká moje milované :o)

    Monty a tiež mi nie je moc jasné tá cena, to budem v tej dvojlôžkovej izbe samma alebo mi tam v cene ešte dakkoho šupneš ? xixi

    #82487
    5PETKA
    Účastník (Participant)

    Monty super datum😀 uz sa tesiiim!!! a clovece nebude???? 😠 tam nemusim triafat do guliek😀 chichi

    #82488
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    Vierka akurat mi to takto blbo vychadza,mesiac som vonku a tyzden doma a akurat vtedy su akcie ked som v p… preč 😕 Čo už, no snad sa niekedy nabuduce vidime

    #82489
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Monty od 19.10.2009 som na 3 týždňovom školení v Leviciach (nemenovaného Elektrodomu NAY 😀 )

    … domov k Pume chodím len cez víkend … blížia sa voľby (I. kolo 14.11.09, možno II. kolo 28.11.09), tak tieto víkendy nemôžem byť v robote (prehadzujem smeny) … neviem či sa mi podarí vybaviť si voľno aj na ten víkend, keď je Silvester … A povedzme si otvorene, ktorý zamestnávateľ (okrem Šaniho a Vierky 😁 ) ti uverí, že 21.11.2009 je SILVESTER !!! 😉

    … takže najbližšie to rozoberieme s Pumou na rodinnej rade a budeme Vás informovať 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 94 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri