Connect with us

Štartér točí, motor nie

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Štartér točí, motor nie

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #73156
    DimmuBurger
    Účastník (Participant)

    Na Honde CB 450s mi točí štartrom ale motorom už nie je to asi volnobežka no nemožem ju nikde zohnať viete niekto o niakom e-shope alebo motobazáre díky ale novú by som nerád kupoval lebo namám rád mastné veci a to určite bude díky za rady

    #73157
    Norbi
    Účastník (Participant)

    Dovolim si ti poradit, kedze som mal CB 450S 12 rokov a mal som ho rozobraty do skrutky. Ak ti toci len starter, tak ti nespina startovacia volnobezka. Cela startovacia volnobezka stala davnejsie 3200 Schilingov v Rakusku. Ty zrejme mas znicene/otlcene/ valceky vo volnobezke a poskodene vysuvacie strunky valcekov.Treba rozmontovat motor a skontrolovat upevnenie start. spojky na klukovy hriadel-3skrutky M6 so zapustnou hlavou.Cela star. spojka je upevnena na klukovom hriadeli vlavo. Podla mna by stacilo vymenit valceky s pruzinami-cca. 35Euro. Pouzite nedoporucujem-valceky sa otlcu pri urcim pocte vysunuti a zasunuti-cvakavy zvuk pri starte a pri vypnuti motora. Teoreticky by sa valceky dali pouzit z nejakeho rozobrateho valcekoveho loziska-je to ta ista kvalita. Ak budes mat ine otazky ohladom CB 450S, tak sa kludne opytaj.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri