Connect with us

Štartovanie po zime

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Štartovanie po zime

Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Autor
    Príspevky
  • #66651
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    betty ked budes mat vonku tie sviecky tak sa pozri ci su mokre ked su suche tak je jasne ze ti nejde vobec benzin do valcov. Mal som tento problem jeden krat , boli uplne suche vobec ziadna stava, samozrejme ze som mal benzin pusteny ale po zine sa asi nejak zrazil v karboratoroch a ucpal trisky, uz som vyel benzin ako gel ale to uz stala riadne dlho ta motorka. Stacilo mi streknut trocha benzinu cez sviecky (striekackou), nasroboval som ich nas5 sytic naplno pripadne trocha pridaj plyn a moto hned chytila trochu kaslala ale uz to rozbehala, takze som nemusel nic viac rozoberat. Ak ti to nepomoze a ani neodpali tak si skontroluj este raz sviecky a benzin od palivoveho kohutu az cez karboratory. Kazdy karbec ma dole vypustaci srob, moze sa stat ze sa ti skondenzovala voda v karbecoch alebo nebodaj z nadrze, takze skus vypustit s kazdeho karboratora vsetok benzin, nezabudni si zavriet privod paliva.

    Ale ked bude sviecka mokra tak je jasne ze si to prechlastal, v tom pripade bud sviecky zohrej aby boli uplne suche (benzin s nich sa musi vyparit) alebo ich vymen ak uz maju interval bliziaci sa k vymene. Potom skus startovat bez sytica, jemne pridaj plyn. ak mas bobre nabitu baterku musi ti to chytit.

    Snad ti to pomoze 😉

    #66652
    betty
    Účastník (Participant)

    No uvidim co tomu teda je ked pridem domov na sviatky.Minuly rok presne toto iste robila dali sme dolu kryty a strekli sme jej trosku eteru a chytila.Kes sa mi to podari ozivit tak Vam napisem co to bolo alebo co to asi mohlo byt.Tak zatim…

    #66653
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    V zime startovanie ano ale poriadne zohriat.Len take preprdnutie narobi viac zla ako osohu.Kondenzovana voda v kluke a vo vyfukoch robi divy…….Otazka je naco tie starty vlastne su…Odporucam dat na udziavaci prud prikryt a tesit sa na jar….

Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri