Connect with us

Stretnutie Motorkárov v Jasenskej Doline

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Stretnutie Motorkárov v Jasenskej Doline

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64379
    MIQ
    Účastník (Participant)

    chloro: Tak toto som chcel posut 🙂 Ja ako student by som na to nemal, ale ten stan to beriem. A teda pridem !!!!!!!!! O kolkej sa tam zhruba zrazime? :78:

    #64380
    PADRE
    Účastník (Participant)

    stanovanie je zadara ako aj vstup a su vybavene dve chaty za 250 a 300 na noc a osobu.

    #64381
    Centauro
    Účastník (Participant)

    Ak je za to do tych 300 SK, tak mi rezervujte dve postele. Dik

    #64382
    doctor
    Účastník (Participant)

    Caute.Mne to vobec nevyhovuje.Ja mam v sobotu dennu a v nedelu nocnu.Skoda.Isiel by som.Majte sa cau.

    #64383
    soli
    Účastník (Participant)

    Bude aj polnocna – tanecnica ?

    #64384
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Zdravím Ťa Chloro,

    len teraz som sa o Tvojej action dozvedel, bol som mimo domova. Od pondelka som bol v Ukrajine. Škoda, snáď nabudúce niečo vymyslíme. Prajem Ti, aby Ti to vyšlo a dopadlo minimálne tak SUPER ako bolo v Žiari.

    "Páľ gumu a nie dušu ! "

    cbr900

    #64385
    Centauro
    Účastník (Participant)

    No akurat som dosov domov z jasenskej doliny a mozem cestne prehlasit ze to bola super akcia, akurat tam chybala daka polnocna tanecnica (sothar sa nedala prehovorit). Ostatne mozno doplni Zomby.

    Ale fakt tam bolo super, ten kto nebol moze lutovat.

    Dik moc za taku akciu, skoda te take nie su viac krat do roka.

    #64386
    doctor
    Účastník (Participant)

    Dufam ze potom sem hodite nejake fotky.Skoda ze som nemohol ist.Ale snad este toto leto nieco zorganizuje niekto ked mi to bude vyhovovat.

    #64387
    sothar
    Účastník (Participant)

    ..no toto bolo nieco paradne 🙂 bola to moja prva akcia podobneho druhu, nemam to s cim porovnavat, ale velmi sa mi tam pacilo 🙂 super :64:

    #64388
    Centauro
    Účastník (Participant)

    Este som stel podakuvat za par veci par ludom. Takze Sothar za to ze mi vyzula topanky ked som chrnev na posteli a bol som trocha mimo, Zombymu za extrem jazdu smer Terchova a super spolocnost, Chlorovy, Mirovy a vsetkym organizatorom vratane Padreho za akciu ktora bola fakt pre motorkarov, dik za krasny hotel a super ceny, dik Mirovej zenskej za chutne kuracie prsia, dik Exemu ze dosov kuknit, ale nestev nist pit a DIK vsetkym s ktorymi som aspon trochu pokecal. Na konci som skoro naje..l do toho odstaveneho traktora s drevom, ale bola aspon sranda. :78:

    #64389
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Díky sa super stretko, bolo fajn. Nabudúce sa mi podarí prísť možno na dlhšie, ako pár hodín v sobotu, ale aj tak to stálo za to – zdravím všetkých.

    PS: Centauro , sme sa v sobotu minuli o pár minút…: :78: nabudúce

    #64390
    MIQ
    Účastník (Participant)

    Chcem podakovat vsetkym organizatorom za tuto peknu akciu, :64: Ten klud a pohdoda v spolocenstve vybornych ludi na nezaplatenie!!Pozdravujem vsetkych ludi co som tam stretol (Sothar, Heavy, Zomby, Centauro, Miro, Chloro ….. a dalsi) Konecne som vydel vase tvare :78:

    A dufam ze sa budeme stretat takto nadalej 😁

    PS: Chloro vdaka za tvoju hudobnu produkciu :79: Ked budes chciet nieco nahrat tak sa ozvy 😉

    #64391
    lindsay
    Účastník (Participant)

    Dakujem vsetkym za krasny vikend, za hlboky umelecky zazitok (chloro + mirko), za super na.ebavku (Lucka), za vyborny gulasik, prsicka a klobasku (tety kucharky + Stanka), za strazenie skutrika ( Petko Dlhy), za pifko (anetka+5tka), za ubytko + bazen (bohusko), za spanilu jazdu turcom ( Zdenko z Trnavy)………………………. ten, kto nebol moze lutovat………… krasna rodinna atmosfera, super oddych, sutaze… tesim sa znova o rok… cmuk

    #64392
    triska
    Účastník (Participant)

    Nazdárek, ešte raz dík-bolo to super. Zdraví vás KORZÁR :62: s Trnavy

    #64393
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    NO takže ideme na to:

    Príchod – na čele s moto pannu sothar príjemné privatanie superorganizatoroch vybavených highttechnology vysielačkami a inými srandohračkami.

    Sandneme si a čo to moje uši nepočujú techno house a ten podobný bordel sa vali s hight technology vybavenia DJ 😁- no ale po menších vyhrážkách sa rinul klasický rock :77:

    Takže chloro :79: :74: maš plus Ale zakrytý bazen vám nezabudnem!

    Mám hlad takže si idem dať s ešte triezvim centaurom niečo na zjedzennie! Po príchode sme nemali šancu jednoznačne prsíčka :60: :29: a boli super hlavne ten kečup /moja výroba 😎 /. Ideme si rezervovať ubytko a 1x mi nikde v hoteli rezervovali izbu na pána ZOMBYHO. po 2 min vyjednavania aby som im ukazal občanku to vzdali :fuck: .

    S centaurom vyražame za chuckynu vlažným turistickým tempom a pozorujeme nádheri mojho rodného kraja :75: však centauro 🙂 no keď sme asi za 45 min dorazili z martina na Novu Bystricu naložili sme chucky šup ho nazad. Centauro si vyskušal aký je to pocit viesť ozajstnú kočku sliny mu tiekli na nadrž 😘

    Dorazíme a bazen stale zakrytý ☹️ objednáme si klasických 8 piviek ale pri pohlade rýchlosti čaperiek fičíme do baru na plznničku!

    Vystrebeme ale už nas objavili baby takže končíme našu debatu o ženskom prirodzení :riť: a ideme si pre naše pifka! Samozrejme že nám ich niekto vyfukol ☹️ :63: , ale organizatori zapracovali a za malí momennt sme už soskali!

    Čím je rda s prázdnych poharov vyšia tým je väčšia chuť isť sa schladiť do bazena baby si pomaly trhaju šaty stela ale bazen furt zakrytí a organizatory neragujú!takže pokračujeme :78:

    No kedže sme dostali chuť na ovocie už sa niesli ciitroniky a aby sme zrazili ich citronovu chuť riedili sme to teqilov 😉

    Sothar sme skoro nevedeli udržať na uzde 🙂

    Centauro si nôtil tu svuju AJAJU AJAJU< NETAHAJ MA ZA ŇU …. ale troška mu skakala platňa. Prispolčili sa knam nejaké individia čo odmietli naše ovocie ako nnapr. EXE ale jeho chyba 😉

    Takže zábava v plnom prúde ale bazen furt zakrytý!

    Sothar scela asi :35: sa viať spoznať s centaurom tak si ho odniesla na hotel :43: 😉

    Kedže bazen bol zakrytý išli sme sa s chucky vyzliekať do sprchy a potom ako vyhrala miss mokre tričko sme sa dlho rozprávali o medvedikoch a tak… :37:

    Rano pri pohlade na centaurove trenky s m,ikulašom a sobíkmi som padol na riť! Sothar nasraná že v noci vubec nestihli pokecať o medvedikoch len jej centauro ako vie rezať drevo 😁 😁 😉

    No keby chucky nemusela isť na jazdu do autoškoli /kde prišla mimoichodom opitá po sobotnejšie ochutnavke alkoholických nápojov :45: / tak zostaneme aj na sobotňajší večer!

    Takže takto som to videl ja.

    Foto dodám aj centaurove trenky budú i keď niečo snich vykuklo :riť:

    Takže na budúce

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri