Connect with us

Stretnutie Motorkárov v Jasenskej Doline

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Stretnutie Motorkárov v Jasenskej Doline

Zobrazujú sa 3 príspevky - 31 až 33 (z celkového počtu 33)
  • Autor
    Príspevky
  • #64394
    sothar
    Účastník (Participant)

    Po príchode, prvej kofole a ozname recepčnej, že izbu pre jedného môžem mať za 500 a pre dvoch za 300 na osobu, padlo rozhodnutie že centaura na tej izbe nejako strpím, veď bubákov je málo a za 2 kilá si človek kúpi celý liter údajne syntetického olejčeka, tak na čo zbytočne plytvať? Počas výletu centaura a ZOMBYho za chucky som sa stihla zoznámiť s MIQ-om, ASYX-om (motoride) a chalanmi z pokecu ktorých som nahovorila len niekoľko hodín dopredu a dotiahli na staručkej jawke z BB. Popozerali sme súťaže, a po pár hodinkách sa vrátili centauro, zomby aj chucky a večerná zábava vyvrcholila centaurovým letným hitom AJAJU AJAJU, po ktorom ho bolo treba z dôvodu rušenia nočného kľudu v CHKO utíšíť. Po strastiplnej ceste hore schodmi a centaurovom voľnom páde na najbližšiu posteľ som sa vrátila dole, no zomby s chucky už boli dávno zalezení, a ani nikoho známeho som už nevidela, kto vie či to kvôli tej tme, či ako … tak som sa vybrala poobťažovať krásnu červenú R1 – tku, prehodila pár slov s domácimi, a keď už som aj tých niekde stratila, bol zrejme najvyšší čas ísť do pelechu. Zvuky ako z píly mi začali vadiť až okolo siedmej ráno, vtedy som ocenila vodu a poháriky pár krokov od postele, absolvovala som rýchlu spršku a šla pozrieť medzi ľudí… boli tam síce len asi traja, no celkom to stačilo na pomalé preberanie sa pri veľkej kofole.. Okolo desiatej už bol najvyšší čas na budíček, s tým pomohol ZOMBY, ktorý by svojím zjavom zobudil aj múmiu, a tak sa mu po pár minútach a pár fotkách podarilo priviesť z ríše snou aj centaura. Potom rýchle raňajky a o malú chvílu spoločná jazda, netrvalo to ani 100 metrov a už som bola posledná, tak nejako vyzerala celá jazda, našťastie sa vždy nejaký dobrovoľník motal za mnou a uzatváral skupinu až do môjho nešťastného rozhodnutia rýchlo sa rozlúčiť s centaurom, keď mi utiekol aj ten a medzi mnou a ostatnými sa objavil kamión a 3 autá.. celkom dohnať sa mi ich podarilo až v Martine, rýchlosťou 90km/h.. nabudúce by to mohlo byť kúsok pomalšie, alebo mi požičajte horneta 😉 po návrate som sa zoznámila s Heavym, posedela s ním a MIQ-om pri gulášiku, pozrela krátko súťaže a pri pohľade na mraky nad cestou sme sa okolo štvrtej zbalili a vybrali na cestu, za doprovod ďakujem ZOMBYMU a centaurovi, a cestou späť sa tejto úlohy statočne ujal Heavy, vďaka, dúfam, že sa čoskoro uvidíme na podobnej skvelej akcii :64:

    #64395
    Centauro
    Účastník (Participant)

    Krasne nepisane, krasne. ja uz k tomu nemam co dodat. Normalne sa mi tisnu slzy do oci, ale dako to viem este udrzat.

    ZOMBY: Tvoja chucky nechcela dako zliezt z mojej moto a hovorila za na tvoju uz nesadne, lebo len moja sa jej lubi.

    Toto bola prva moto akcia pre Sothar a mozno sa jej lubilo ked sme jej trochu zo Zombym sprijemnili spolocnost a na noc si uz moc nepamatam, lebo ten citron bol daky pokazeny a bolo mi z neho spatne.

    Som len zvedavy kedy bude ta Zombyho akcia.

    #64396
    lindsay
    Účastník (Participant)

    Dakujem aj organizatorovi Patkovi, ktory mi pomahal skladat stany. Alebo naopak? Uz neviem. Cmuk Patko

Zobrazujú sa 3 príspevky - 31 až 33 (z celkového počtu 33)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri