Connect with us

Suzuki Dr Big alebo Yamaha Tenere

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Suzuki Dr Big alebo Yamaha Tenere

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80082
    duroslav
    Účastník (Participant)

    Tymto prisepevkom rozhodne nechcem odsudit Biga, ale minuly rok som bol v HC v servise, mali tam na opravu starsieho Biga…prisiel som o rok a bol tam zas…pytam sa, co to ma byt, ze ten je tu furt, kazdu chvilu…takze ked ides kupovat starsi rocnik, tak ti prajem moc stastnu ruku pri vybere…ja by som starsiu moto urcite 2valec…

    #80083
    dusik
    Účastník (Participant)

    Uvažujem nad novším dvojvýfukovým typom, ale hlavné kritérium je zachovalosť, teda vynikajúci technický stav s nízky, počtom najazdenyćh km.

    #80084
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dusik na km sa nepozeraj vobec… kazdy si tam natoci tolko kolko chce 😟

    #80085
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    duroslav to je tým, že to dementi nevedia poriadne opraviť

    #80086
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Dusik to je pravda na kilometre nekukaj pretoze ziaden starsi model nema najazdene len 30 tis tomu never pretoze ak troska jazdis tak vies ze ak najazdis za sezonu 10 tis len tak rocnik 93 by mal mat eventualne 150tis ak by si rocne najazdil 10 tis a nie nejakych 30-40 tis

    #80087
    duroslav
    Účastník (Participant)

    Kxbibo: no ich by som teda rozhodne nenazval dementmi…dost predcasne im nadavas (to nadavanie sme rozoberali, ze? 😉 ), ked nevieme, co sa na tom kazi…ci to iste, alebo odlisne veci…

    #80088
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    duroslav napísal som presne takú idiotinu ako aj ty, že po roku to tam mal znova. Teraz je to vizitka majiteľa, servisu alebo fabriky Suzuki? Treba písať k veci.

    #80089
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    duroslav neber to v zlom

    #80090
    duroslav
    Účastník (Participant)

    kxbibo v tomto mas pravdu, mne len povedali k tomu tolko, ze sa furt kazi…jasne, ze moze byt zanedbana nejaka starostlivost, ale napr. ja sa o TA nemusim absolutne starat (iba retaz) a fici jak hodiny, tak trosku porovnavam…

    …ja som len nerad, ked sa nadava na kamosov, ktori mi viackrat pomohli…vela ludi ich pozna, su to machri v obore, fastbikes.sk…

    #80091
    dusik
    Účastník (Participant)

    raptor veľa ľudí mi povedalo, že stáčanie kilometrov nie je tradícia v západnej Európe, to skorej u nás a v iných postkomunistickćh krajinách. Narovinu viac verím nejakému Nemčúrovi ako Slovákovi…. 🙂

    #80092
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    duroslav nemusíš absolútne starať? potom to predáš a bude to viac v servise ako na ceste 😁

    #80093
    duroslav
    Účastník (Participant)

    kxbibo nespominal som samozrejmosti, ako pravidelne vymeny naplni, nastavovanie, to sa deje, neboj…olej menim raz za rok, ostatne ani neviem, kolko rokov…zeby toto zanedbaval majitel? moze byt…

    #80094
    Marek750
    Účastník (Participant)

    Dusik nemčúr-turista na tom Bigovi možno nabehal 130 000km a nie 30 .Málo jazdené ročníky 90 tych rokov u nás majú 60-70 tisíc km čo u jednoválca tých rokov znamená blížiacu sa GO motora.Kedˇchceš DRko tak radšej od nás za 60 tisíc sk ale po GO ako za 50 z bazáru .Neskôr do nej vrazíš ešte 25tisíc za generálku .Jednoválec buď skoro nový -starý radšej po GO.Na dvojválci ako XTZ ,TA, AT spravíš bez problémov 100 000km len zo základnou údržbou.

    #80095
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Dusik presne a to o tom stacani by som si nebol taky isty ze nerobia aj nemcuri robia to tak isto ako aj v komunistickych krajinach takze je to uplne jedno

    #80096
    dusik
    Účastník (Participant)

    Marek750 myslíš že to na západe robia aj privátny predajcovia, teda fyzické osoby, majitelia motoriek?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri