Connect with us

Tycka na stane.

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Tycka na stane.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66654
    doctor
    Účastník (Participant)

    Vyskytol sa mi problem so stanom.Praskla mi tycka a stan nestoji tak jak by mal.Da sa to nejako urobit popripade existuje nejaky obchod alebo forma kde by mi mohli staru opravit alebo urobit novu?

    #66655
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    kontaktuj Treksport alebo Coleman. Treksport sice tycky nevyraba, ale robi distribuciu Coleman. Oni ti predaju nahradnu tycku, ak ti nebude sediet priemer, urobis si redukciu (to bol moj pripad). Ja som za 5 tyciek zaplatil 200 korun.

    #66656
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Myslim, ze na stane su tenkostenne trubky a tie sa moc zvarat ci lepit nedaku. Skus niekde zohnat trubku s vnutornym priemerom o trosku vacsim ako je vonkajsi priemer poskodenej tycky. Samozrejme, cim mensia tycka – tym lahsia. Mozno vyskusaj aj staru tvrdu hadicu. Nasunies do seba a zabezpecis proti posunu.

    #66657
    doctor
    Účastník (Participant)

    Dik!Uz som sa s nim dohodol.Vymenia tu tycku.

    #66658
    raptor
    Účastník (Participant)

    pokial viem tycka byva vacsinou v stane, ale kto chce tyckovat moze aj na stan :75:

    proti gustu ziaden disputat

    #66659
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Raptor, ja som mala tyčku pred stanom 😕

    #66660
    doctor
    Účastník (Participant)

    Zase tu je niekto nejako chytry.Ale nevadi uz som si zvykol u raptora na srandicky a aj ma pobavia.

    #66661
    raptor
    Účastník (Participant)

    kwasak ved pisem proti gustu ziaden disputat… preco by si to nemohla vrhnut pred stan ked to tak citis?? 😁

    len rano treba davat pozor lebo vstupit po opici do grcky nie je prave najlepsi zaciatok dna 😀

    #66662
    milan3232
    Účastník (Participant)

    raptor prave citam, ze mas bohate skusenosti… 😁

    #66663
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Raptor, ved práve, úplný súhlas… Ináč nám sa podarilo kúpiť v Rakúsku veľký stan bez tyčiek… To boli problémy s reklamáciou! Asi ich niekto odtiaľ ukradol. Našťastie sa nám to podarilo vybaviť a tyčky nám dodali o mesiac.

    #66664
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    fuuuuha je mi z vas na tycku 😛

    #66665
    Furby
    Účastník (Participant)

    kurnik aj ja som si myslel pri precitani temy ze ide o tycku zo zaludka 😀 F!

    #66666
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Ja som si zatial stan nikdy nenosil. Ale s tyčkami som problémy mal. 😁 😁 😁

    #66667
    raptor
    Účastník (Participant)

    vhodnejsi nazov temy by bol

    tycka SA stane :75:

    #66668
    doctor
    Účastník (Participant)

    Esteze mam tie tycky uz doma.Nejako vas to tu zacalo bavit ako vidim.Ale ked sme pri tyckach ja som este pri stane netyckoval,ale do jednej som na Duchonke stupil.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri