Connect with us

Vadim a ja – mediálne hviezdy

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Vadim a ja – mediálne hviezdy

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71374
    yagiza
    Účastník (Participant)

    duggo podla mna si to velmi dobre vystihol. este dodam ze vidikon zjavne na novy vztah medzi vadimom a raptorom zjavne ziarli a ziali

    #71375
    raptor
    Účastník (Participant)

    duggo ty si homos… s jagizou ☹️

    #71376
    yagiza
    Účastník (Participant)

    raptor ja nemam problem si tu verejne pred vsetkymi priznat ze som na chlapov. tebe to zjavne robi vacsie problemy.

    #71377
    raptor
    Účastník (Participant)

    nuz robi jaga, mozno preto ze na nich nie som… ale tesi ma ze si nepochopila moje skryty odkaz 😁

    #71378
    yagiza
    Účastník (Participant)

    raptor ty si plny skrytych odkazov. tento si zjavne velmi dobre skryl, hmm kde asi….

    #71379
    MajLanKoSK
    Účastník (Participant)

    😎

    #71380
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Raptor, krajiny tretieho sveta som nijako nespajal s cukrovkou a rakovinou, nemam pocit, ze by to tak z mojho prispevku jednoznacne vyznelo. Aj ked je to jedna z moznosti, ako ho pochopit, nie som taky blby ako si myslis…

    Ten klip je podla mna urazka Vadima. Mna osobne by to urcite urazalo. Zda sa ale, ze Vadim ma na to iny nazor, takze tentokrat som zrejme mimo ja 😕

    #71381
    MajLanKoSK
    Účastník (Participant)

    vidicon ak sa niekomu zda, ze moj klip niekoho uraza, nemam problem ho vymazat. 😛

    #71382
    raptor
    Účastník (Participant)

    majlanko za polovicu akterov ti mozem povedat ze ma neuraza…

    vidikon poviem ti to takto.. ty asi premyslas inak mo my vsetci ostatni

    neviem co som ti kedy spravil ale tento tvoj vypad na moju osobu mi pride vazne divny

    #71383
    Natalka
    Účastník (Participant)

    ten klip je výborný! Naozaj nikoho neuráža akurát sa dá na ňom fantasticky pobaviť 🙂

    Vážne super 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #71384
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Raptor : ze prave ty, co pravidelne rypes do asi vsetkych, co ti pridu pod ruku, nechapes moj vypad, tomu sa divim… Mam pocit, ze keby si svoju energiu a volny cas dokazal preorientovat na nieco uzitocne, vsetkych by si nas tromfol…

    Majlanko : nemusis nic mazat, akterom sa to paci, takze je vsetko v poriadku… 😉

    #71385
    betty
    Účastník (Participant)

    a uz sa to znova zacina 🤐

    #71386
    raptor
    Účastník (Participant)

    vidikon vsetko co som chcel je aby si mi vysvetlil tvoje riadky adresovane mne

    „porozmyslaj nad liecbou… skus ist napriklad na par dni do krajin tretieho sveta… skus sa infikovat cukrovkou, alebo rakovinou, alebo inou chorobou, za ktoru si ludia sami nemozu (hlupost neratam)… mozno ta to vylieci…“

    … vidim ze nie si schopny… nevadi… velmi sa mylis ak si myslis ze rypem do vsetkych

    to co robim s mojim volnym casom je moja vec a teba do toho hovno

    tato diskusia sa ta mimochodom vobec netyka a si jediny co tu kazi vzduch

    vadimovi to nevadi, mne to nevadi len ty pan „INÝ“ sa tu zavzdusnujes, chod si radsej preratavat hrubku vyfukoveho potrubia aby sa ti to zvysilo vykon vo vsetkych otackach ty trulo

    #71387
    tato
    Účastník (Participant)

    😀 😀 😀

    #71388
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Raptor, uvedom si, ze pri posudzovani videa som vychadzal z faktu, ze si ho vyrobil ty! Dost to vie zmenit pohlad na vec, staci si uvedomit, ze ty a Vadim ste si proti srsti. Prave z toho som vychadzal.

    PS: Nastastie niekto ako ty ma nedokaze urazit…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri