Connect with us

Vadim a ja – mediálne hviezdy

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Vadim a ja – mediálne hviezdy

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71389
    raptor
    Účastník (Participant)

    takze ty si vychadzal s toho ze som spravil video v ktorom som si spravil srandu sam zo seba aj s vadima a preto si mi napisal to co si mi napisal<? … nuz vidi moje myslienkove pochody nesiahaju tak daleko aby som bol schopny toto pochopit

    nuz skoda ze si si pri tom videou nevsimol autora majlanka, cele toto nemuselo byt

    a ak sa nazdavas ze vzdy budem kritizovat to co napise vadim tak sa rovnako mylis.. napr v diskusii na motoride o novych pincloch napisal prispevok v ktorom s nim do bodky suhlasim

    nemam potrebu ta urazat ale druhy krat nez nieco taketo napises si skontroluj vsetky fakty prv nez nieco napises… a to je prave rozdiel medzi nami dvoma, ak by som sa ja sekol ako ty (stava sa mi to) tak nemam problem sa obratom ospravedlnit aj cloveku ktoreho nemusim

    #71390
    psik
    Účastník (Participant)

    viďázko som rád, že si robíš o mňa starosti 🙄 , ale moje ego je úplne v poriadku a ten klip sa mi ozaj páči. Až na toho nezmyselného fúzatého chlapíka predo mnou 😕 . Skôr by som si tam vedel predstaviť Awiu 🙂.

    Apropo – dnes som kdesi čítal, že raptor je fas a chalan 🙂 !

    #71391
    raptor
    Účastník (Participant)

    vadim vis co fselico som ja o tebe cital… 🙄

    ( a osobne popisal ani nehovorim? 😎 tusim aj to iste „fas a chalan“ len sa to zmazalo skor ako si si to stihol precitat … uff 😘

    #71392
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Raptor : vies, nazov tejto tvojej temy bol Ja a Vadim, nikde ziadny naznak ineho externeho autora klipu, takze z coho som mal dedukovat, ze autor nie si ty? Ale nic si z toho nerob, chyba je obycajne v tych druhych…

    Vadime : ako ta poznam, mam u teba za to zlavu na 1 dlc studenej vody do nadrze 😁 Inak myslel si „fas a chalan“ alebo „fasa chalan“?

    #71393
    psik
    Účastník (Participant)

    raptor Mojetempojevražedné! Stihol som si to prečítať. A pretože som starý plagiátor…

    vidicon Poznáš základný princíp bernolákovskej slovenčiny? 😀

    #71394
    raptor
    Účastník (Participant)

    vidikon ja ti napisem ze nemam problem si priznat chybu a ty mi napises ze chyba je obycajne v tych druhych… nevadi ja ta uz necham, este by ti praskla zilka 🙄

    vadim tesi ma… najma to ze si mi priznal autorstvo

    #71395
    duggo
    Účastník (Participant)

    stale ste homosi pokial si to nepriznate 🤐

    ale vsak ja mam homosov rad 😁 😁

    #71396
    raptor
    Účastník (Participant)

    duggay teba co mrzi ty homoklada… ze majlanko na teba zabudol?

    vsak poziadaj ho nech spravi pokracovanie s tebou a bandou tvojich teplych moto-anal-kamaratov 😁

    #71397
    roland1
    Účastník (Participant)

    fakt dobré tak som sa dávno nepobavil vrátane príspevkov raptor 😁

    #71398
    duggo
    Účastník (Participant)

    majlanko na mna nezabudol, ja nepatrim medzi Vas,naco by som tam bol ? s Vadimom sa nehadam a neurazam v kazdej teme 😕

    ja patrim do inej kategorie homosov intelektualov 😁

    #71399
    Silvike
    Účastník (Participant)

    veľmi dobré a čo oceňujem zábavné.

    a ty Johny načo zbytočne plytváš svojou inteligenciou.

    #71400
    crazyman
    Účastník (Participant)

    tak co už se poprali?

    #71401
    yagiza
    Účastník (Participant)

    nie je sever oproti juhu? alebo to uz stihli premiestnit, ako to urobili s Puchovom? 😕

    #71402
    Ajdina
    Účastník (Participant)

    ja som myslela že by tam mohla byť aj raptorova foto, namiesto toho uja, celkom zabavne 😁

    #71403
    Norbi
    Účastník (Participant)

    Vzhladom na to, ze Vadima poznam dobrych 30rokov-tak to zobral urcite sportovo, najma pre tych, ktory ho oslovuju ujo. 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri