Connect with us

Velkonocny pondelok 13.4.2009

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Velkonocny pondelok 13.4.2009

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 44 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81685
    doctor
    Účastník (Participant)

    Kedze sa spominalo nieco o velkonocnom vyjazde, chcel by som navrhnut take riesenie:

    rano 8:30 sa stretnut v Bratislave pri Tescu na Zlatych pieskoch, odtial vyrazit smer Zvolen aby to mal kazdy zhruba rovnako daleko aj z vychodu aj z oravy atd.Tam by sme sa stretli so vsetkymi motorkarmi ktory maju zaujem sa pridat a spolocne by sme sli pojazdit trochu okolie.Zobral by nas niekto kto to dobre pozna.Dufam ze aj z ostatnych kutov Slovenska tam dorazia motorkari 😁

    Tak piste navrhy kto kde kedy dojde a kde sa stetne ci mu to sedi alebo nie!

    #81686
    Venco
    Účastník (Participant)

    Ak vsetko pojde tak ako ma, tak v pondelok taham ciaru vychod-zapad, takze stretko v strede je super 😉

    #81687
    Sani
    Účastník (Participant)

    A ja mám Africu vychystanú na predaj a a novú motorku ešte doma nemám. Takže nabudúce. 😕

    #81688
    pedros
    Účastník (Participant)

    Moc sa teším a dúfam, že sa stretneme viacerí. Každý rok chodím na Veľkonočný výjazd a vždy to dopadlo super. Je to asi tým absťákom po zime. Možno pôjde aj Wewe, pokial si to nerozmyslí. 8:30 sme pri zlatých.

    #81689
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Ja by som isiel. Mozete ma vyzdvihnut po ceste. Niekde v okoli HC alebo PN.

    #81690
    mirolc
    Účastník (Participant)

    A kolkej asi v ZV? Ak bude normalne počasie tak som tam 🙂

    #81691
    sothar
    Účastník (Participant)

    8:30 odchod z BA, tempo udava doctor.. to znamena ze okolo 12-tej vo zvolene? 🙄 Pridavam sa 🙂

    #81692
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    doctor ako novopečený Bansko Bystričan 😁 to nebudem mat daleko do Zvolena tak ked bude počasíčko OK sa tam vidime miláčku 😘 🙄

    #81693
    mirolc
    Účastník (Participant)

    O 12 je toskor nerealne 😀 najskor o 13 🙂 lebo kym sa pohnu bude 9 ešte budu stat na 20 miestach ale my sa možme stretnut aj skor 🙂 BB ZV LC VK a RS ak už odzimovali 😁

    #81694
    doctor
    Účastník (Participant)

    kankoXF – pockaj nas pri Trnave na pumpe asi okolo 9.45 co je na dialnici. Tam sa trochu pristavime a kto tam bude pojde s nami.

    sothar – dobre sa ti rype do mna?aby som ta este neprekvapil.

    mirolc – tak dajme stretko vo ZV o 13 tej pri Metre.

    CBR900RR – jasne ze sa vidime bracho.O 13 tej sme vo Zvolene.

    pedros – som rad.Wewe volala a dufam aj ja ze sa pripoji.

    #81695
    bubo
    Účastník (Participant)

    Snáď sa mi to podarí stihnúť. Mám doma tri baby, musím odháňať šibačov od rána. 🙄 Ale potom by som šiel jazdiť… 👋

    #81696
    Venco
    Účastník (Participant)

    No som zvedavy, co z toho nakoniec bude. V pondelok volam.

    #81697
    sothar
    Účastník (Participant)

    mirolc nie marny napad 🙂 mozme ist okolo 12tej napriklad na ostru luku, a ostatni ked pojdu od BA, tak sa tam cestou zastavia 🙄

    doctor ja sa rada necham prekvapit 😁

    #81698
    AMIS
    Účastník (Participant)

    A čo jááá ? 😠

    #81699
    Spider
    Účastník (Participant)

    Amis-a maš na sobotu priepustku???

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 44 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri