Connect with us

Velkonocny pondelok 13.4.2009

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Velkonocny pondelok 13.4.2009

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 31 až 44 (z celkového počtu 44 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81715
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Charym a ty sa nepridaš? 😶 Furby? cbr900? Mayor? silwestrik vy nič? sothar tak o kolkej sa stretneme a kde? napis mi bud sem alebo sms 😉

    #81716
    Furby
    Účastník (Participant)

    Kam, čo, prečo 😶

    #81717
    malymirec
    Účastník (Participant)

    Tusim som vas aj stretol pred bojnou dnes o 11.00 👋

    #81718
    Silwestrik
    Účastník (Participant)

    Ach jaj,,a ja stale bez spz..fnuk 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

    #81719
    Furby
    Účastník (Participant)

    Chcel som dojsť ale niekto mi to mierne povedané doebal takže nič…

    Silwestrik a Ty nerev, ideme lepiť Barbie na kapoty dopredu

    #81720
    AMIS
    Účastník (Participant)

    No ja som domka cukrúši, 550km a tá zápcha pred Žiarom no hotové posvícení 😈 (pardon od Zvolena po Žiar)

    #81721
    Sani
    Účastník (Participant)

    Bacaono, nezanevrel som na Afriku, ale asi som dozrel na svoju prvú novú motorku, so skoro dvojnásobným objemom. Taký úplne hanbatý naháč, veď ho predvediem v plnej nádhere. 😉

    Matoo, CB 1300. Tá biela s červenou na nádrži. Vo štvrtok si ju idem vziať. Európa nám bude malá 😁 .

    #81722
    doctor
    Účastník (Participant)

    No dnes musim uznat ze bolo dobre a ked sme sli tu trasu medzi Krtisom a Novymi Zamkami sa mi pacila.Bubo vybavil dobre pocasie az na mensi vykyv ale to ma prepacene.

    AMIS – mi sme sli vsetko po starych cestach.skoda ze si nesiel ale pochopim mal si take male starosti 😉

    #81723
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    doctor keby si vedel aku cestu sme mali my! Snad cele Slovensko bolo v autach medzi ZV a Ziarom nad Hronom. 🙂 😀 Nastastie stali na mieste v cca 15 km kolone a my sme ich nasierali nasim prienikom okolo nich….

    p.s.: Mal by som si kupit silnejsiu moto… 😛

    #81724
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Kanko, že ti to pomaly dochádza, šak sa ti kamaráti vytrácajú z dohľadu, sorry brácho ale víš to kúpanie…..

    #81725
    doctor
    Účastník (Participant)

    kankoXF – vsak ked sme tadial sli uz vtedy bola zapcha.A ked kupis bar jak silnu moto aj tak ti zduchnu to mi ver.

    #81726
    Venco
    Účastník (Participant)

    kankoXF , mal si ist snami, my sme sli pohodovo, okolo kilecka, po prazdnych cestach. Ale na Pedrosa toho bolo uz vela, nevydrzal 😁 a odpojil sa.

    #81727
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Vsak ja som ich drzal stale v dohlade, len akceleracne ten moj jednobuch nestihal. Drzal som ho pod krkom, ale … 😕

    Pohodovo sme isli aj my – cez dediny. 😁 Ale chcel som byt aj ja doma cim skor.

    AMIS tak toto sa mi moc taaazko veri. Ze kupanie! 😁 Skor daky befel… 🤐

    #81728
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Pedros strelec 😁 🤣

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 31 až 44 (z celkového počtu 44 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri