Connect with us

Vyfuk na 4T

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Vyfuk na 4T

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66225
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Papi urcite budu na salone v BA, mozes sa s nimi o tom porozpravat, to bude najlepsie. Pripomina mi to francuzov, s nimi mam neustale taketo problemy s objednavkami…

    #66226
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Nie každý výfuk (aj značkový) zodvihne po ladení výkon. Väčšina atráp, ktoré vyrábajú rôzne firmy sú len na ukojenie sluchu.

    #66227
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    eXeBaT a co znacka Giannelli silencers ?

    #66228
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    😀 a čo som vševed? Nepoznám Dodo, nič mi to nehovorí.

    #66229
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    All Viete sa niekto vyjadrit k znacke Giannelli silencers ?

    #66230
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Jozefko,giannelli silencers sú dosť dobré výfuky,aj keď sa viacej zamerávajú na dvojtakty,ale fakt majú super veci.

    #66231
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    motokocur To znamena ze ty by si … ciste teoreticky … keby si mal jednovalec 500 4t nahodil by si ho ?

    #66232
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Jozefko Samozrejme že nahodil,je to dosť známa značka,ale vieš každý si obkecáva len to svoje čo má,napr. značku výfukov a to druhé čo je lepšie aj tak nepochváli,ja by som dotoho šiel

    #66233
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Jozefko Ale nezabúdaj,že ak chceš výkon tak tam daj aj športový vzd. filter a daj to zladit na tej brzde ako som Ti písal,inak to nemá zmysel,potom budeš mať len zvukovú kulisu,vačšiu spotrebu a výkon nikde.Maj sa

    #66234
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    motokocur Na koho sa mam obratit koly zladeniu ? Nevies mi poradit aj v tomto ?? 😕

    #66235
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Jozefko jedna firma ktora sa zaobera tuningom skutrov je v Trencine, ale ked ma zabijes tak na jej nazov si nezmyslim, dalsou firmou ktora ladila skutre je Mototraderacing v Blave. Ale ci maju niektorí z nich „brzdu-dyno“ to neviem.

    #66236
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Jozefko caves ano viem kdo sa týmto zaoberá,práve tam mám aj ja motorku a kupoval som ladaky,filter a dál som to na brzdu nastavit.Je to firma TMS MOTO POWER v Slušoviciach.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri