Connect with us

Vystava MOTOCYKEL Bratislava 12.-15.3.

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Vystava MOTOCYKEL Bratislava 12.-15.3.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #97006
    adamik1
    Účastník (Participant)

    Kto sa chysta tento rok? Bude tam Globus smrti, som zvedavy na ten adrenalin.

    #97011
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Neboj bude nás tam celá kopa. V piatok o 12,00 v bufete na prízemí nebude miesta na sedenie. 👍

    #97013
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Globus smrti fungoval uz za komancov tak neviem ci je to spravny nazov lebo este ziju

    #97015
    krampus
    Účastník (Participant)

    … už za 1.republiky 😁  t.j. ČSR

    #97017
    Retro
    Účastník (Participant)

    Krampus a neviem či vieš, ale niekedy v 60.rokoch na Nám.osloboditeľov sa v ňom zviezol Cicuš na motokáre.

    #97019
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈   👍  Jo, vole, mám niekde fotky fotené s fotoaparátom Pionýr začiatkom šesťdesiatych rokov minulého storočia.
    Námestie 1. Mája v Komárne, zobral ma tam dedo.
    Na fotkách vidieť len akési šmuhy za nejakými rozmazanými mrežami, len ja viem, že sú to dve  lietajúce Zetky v globuse smrti…  😁

    #97021
    krampus
    Účastník (Participant)

    Retro, tak s tým sa mi nepochválil 😉 , ale pamätám, bol som 3.-4.- ták, t. j. „62-64, že bola v KE na  NO „stena smrti“ v podaní talianskych „cirkusantov“ , hlavná postava sa volala Aldo, na pódiu pred tým mega „dreveným sudom“ mali vystavené motorky a  jednu na valcoch (Indian) , kde pred začiatom predstavenia tento Aldo sa tam „predvádzal“ aby nalákali divákov dovnútra, aj mňa „nalákali za 50 hal. 😁
    Pod kolesami rachotiace drevené dosky+ otvorené výfuky 4T jednovalcov, sem tam streľba z výfuku = obecenstvo (mňa sopláka neznalého nevynímajúc) chvíľami nedýchalo.

    #97023
    Retro
    Účastník (Participant)

    Tak som to potom pos..l ja. On mi o tom rozprával keď sa po rokoch vrátil z USA. Spomínal že ten Aldo mal problémy s motorku a on mu to vyriešil. Za odmenu ho pustil dnu s motokárou. Ja som to zlé pochopil, že to nebol glóbus ale stena.

    #97025
    Retro
    Účastník (Participant)

    Ale jasné si pamätám ako z miesta dnešného Auparku jazdil na lane na rozostavaný hotel Slovan nejaký šarkaň na motorke.

    #97027
    krampus
    Účastník (Participant)

    To pamätám tiež, ale pod ním das na 3 m tyči sedela čaja a mávala divátstvu, teda pôsobila ako vyvažovací kýl,
    každopádne vyštverať sa motorkou do výšky 6-teho poschodia chce tiež odvahu.

    #97029
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Nejakí s lanom a babským žávažím stabilizačným boli aj u nás, ale tá motorka nemala pneumatiky, takže holý ráf tam behal, jak po kolajnici, zvládol by to aj medveď z cirkusu. 😈

    #97031
    Goldy
    Účastník (Participant)

    No a zrejme tí istí boli aj u nás a liezli na kostolnú vežu. 😈 Pokazený autobus im otec opravil a bartrovým obchodom dostal japonský kazeťák a tak som sa dostal k svojmu prvému kazetovému MG. 🙂 

    #97033
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Konečne normálna reportáž z výstavy:

    Motosalon cz

    #97035
    Goldy
    Účastník (Participant)

    V hale museli mať Pepíci riadnu kosu. 😟 Niektoré chudinky boli nejaké uzimené a jedna dodonca s kapucňou. 😶

    #97037
    josi
    Účastník (Participant)

    Krampus: teraz som si zaspomínal. Tí štyria talianski šialenci boli aj u nás v BB a volali sa tuším Aldo, Mário, Claudio a Giorgio. Prvý raz som vtedy videl guľatú žuvačku a dokonca z automatu…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri