Connect with us

Vystava MOTOCYKEL Bratislava 12.-15.3.

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Vystava MOTOCYKEL Bratislava 12.-15.3.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #97038
    krampus
    Účastník (Participant)

    Fúúú, josi , to máš pamäť ako slon,áno áno 👍,  už sa mi v hlave rozsvietilo, asi boli na celoslovenskom turné. 😁

    #97040
    adamik1
    Účastník (Participant)
    #97042
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Tie voskové figuríny vypadajú skoro, ako živé dievčatá 😈 

    (fotka drzo ukradnutá z mr, idem do basy… 😈  )

    #97044
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Pozor pozvánka!
    V stánku Motomagazín dostanete toto:

    Môžeš vyhrať bicykel KTM v hodnote 800 Eur – stačí vypísať kupón s adresou a vhodiť do schránky do žltej schránky na pulte  – len tak…
    Zadarmo – nealko čapované pivo čierne / svetlé  – koľko vypiješ, toľko vypiješ aby si zahasil smäd, len tak…
    Chýba ti nejaké minuloročné číslo Motomagazínu? – nech sa páči – doplň si zbierku a zadarmo dostaneš pekný úsmev od našich hostesiek …

    Red.

    #97046
    raptor
    Účastník (Participant)

    Vlado celkom by ma zaujimalo ci ti to nealko pivo zadarmo vypili komplet v prvy den alebo az v druhy… ja som pri niektorych ludoch skratka nechapal… 

    ze si studaci zoberu aj 6 rovnakych plagatov.. chapem, asi si chcu skulturnit osarpanu internatnu izbu… ale naco je preboha dochodcovi 15-20 nasich vizitiek… to naozaj kachle sa daju podpalovat aj obycajnymi novinami

    #97048
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Jááááj Raptorko…no vitaj na výstave….

    Všetko čo je zadara sa počíta…

    Pivo nám priebežne dopĺňali ja som to síce nekontroloval, ale vypilo sa asi 14 sudov… dievčatá to delili na dni, došlo v nedeľu o 14.00.

    Keď sme mali zadarmo igelitky pred pár rokmi, prišla babka a vzala ich 30, za pol hodku sa otočila vzala nenápadne ďalších 30, potom to samé nejaký pánko, potom ďalší a ďalší až to bolo nekontrolovateľné, tak sme to stopli. To samé sa deje i s prospektami a plagátmi… je jedno čo s tým kto bude robiť, len aby toho bolo veľa… a o tom podpaľovaní v krbe si možno nebol ďaleko. Tí ľudia s motorkami nemajú nič, len dlhý deň a nakoniec jeden príklad z nedeľe za všetkých na našom stánku:

    Náš Adrián oslovil očumujúceho „zadara“  pánka: „Dobrý deň máme motonovinky  v časopise, zaujíma vás niečo?

    A odpoveď pánka (asi zberača igelitiek a papiera): NIE!!!! Neznášam motorky!!!!  

    #97050
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Tento rok si tmavé nealko – po dlhom presviedčaní, že vlani mi ozaj chutilo – dala len moja štvrtinka, bola príjemne prekvapená, vraj chutné, dobre chladené, tak akurát.
    Ale jej sa nedá veriť, nepije pivo a nemá to s čím porovnať. 😈 
    Mne sa ale spred roka dá, a aj keď inak tie „rostfrei“ ozaj moc nemusím, nečudujem sa, že sa minulo 14 sudov… 👍
    Geriatrifcká tlupa tam síce dosť zabávala sama seba, ale aj tak nechápem, Raptor, ako že sme ťa nevideli? 😟

    #97052
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Papi na a mna ste videli niekto okrem Doda ? bol som vo stvrtok  😁

    #97054
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Júúúúj, Mlhoš, to si píš, že Ťa videli, ale tvárili sa, že Ťa nevidia,… takí sú to kamaráti,…. kui sú to…

    #97056
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Mlhoš, vedeli sme, že sa nás bojíš, tak sme boli v piatok.
    Ty si vedel, že ideme v piatok, lebo sme to vopred oznámili, tak si bol vo štvrtok.
    Klídek, pohoda, tabáček. 😁

    #97058
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Rapťáka nebolo viďeť peto, lebo mav furt hlavu nad nogbúkom a furt pracuvav. 🤐 
    …..alebo preto že na druhéj strane bolo pivo satármo, tak na jeho stranu sa nigdo nekukav. 😈

    #97060
    raptor
    Účastník (Participant)

    Aj my sme mali pifsony sadarmo.. ku zakupenemu plexi alebo deflektoru 😀

    papi stanok 7×3 metre (vraj velky)

    ja 195cm,100kg 

    asi treba skocit k ocnemu..

    #97062
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ondrík – čo ti poviem, robili sme ako šrófy… pozemok a stánok od uja Rozina je položka za kerú by sme spolu s cachom luxusne otočili Turecko 🙁 

    tak sme sa snažili dať to aspoň na nulu 🙂

    #97063
    bacaono
    Účastník (Participant)

    No ňevím jak z vášho pohladu, ale polla mňa asi na budúcú výstavu pójdete račéj do Turecka….či? 
    Já by som račéj išóv jak ích dať Rozinovi a ešte sa zadarmo narobiť. 😈

    #97065
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ondrík – práveže sme sa spoločne unisono s Cacho zhodli že ideme aj o rok 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri