Connect with us

ZOMBYMOTOFOTOAPARAT

Domov Diskusné Fóra Kaviareň ZOMBYMOTOFOTOAPARAT

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81821
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Potreboval by som od vas radu. Vidim ze sa vas tu viacej osob venuje foteniu. Nevedeli by ste mi p oradit daky fotoaparat pre mna! Uz som rozbil, utopil, preslo mi ho ine auto atd…

    Kedze rad fotim z motorky mal by mat daku tu stabilizaciu, sem tam mi vypadne za jazdy takze keby bol aspon trochu odolnejsi a ak by sa dalo aj vode vzdorny. Jazdim sam a ked si chcem spravit foto casto vyuzivam samospust super by bolo ak by mohla byt na dialkove ovladanie. no a keby mala dake tie moznosti fotit ciernobielo a ine nebolo by zle!

    Je nieco take vobec?

    Dik 😈

    #81822
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    ZOMBY najdi si daku fotografku a prestan jazdit sam…. 😁

    #81823
    MartineR
    Účastník (Participant)

    ZOMBY skoro ma napadlo ponuknuit Ti "moju byvalu" – zrkadlovku Nikon D50, no po precitani Uz som rozbil, utopil, preslo mi ho ine auto atd, … sem tam mi vypadne za jazdy … ma to rychlo preslo 😁 😁 😁

    k veci … skus sa spytat klasika, viem, ze pouziva mimo ineho nejaky vodo a prachotesny pentax. ked zvladol fotit v piesocnej burke, snad zvladne aj teba 😈 😉

    #81824
    VMax
    Účastník (Participant)

    ZOMBY toto je to čo by zodpovedalo tomu čo píšeš Canon PowerShot D10 IS alebo Panasonic DMC-TS1 Lumix osobne by som to ale nechcel je to taká posraná krabička, na pekné fotky by som bral digitálnu zrkadlovku (CANON 40D, 5D podľa toho ako tučnú máš buxu) ale motorka jej nerobí dobre tá moja mi za trest vyskočila z kufra a už som ju nenašiel. Navyše na to potrebuješ kufor. Len neočakávaj že tieto krabičky budú robiť také fotky ako zrkadlovka ale každý potrebuje niečo iné.

    linka : [linka]
    linka: [linka]

    #81825
    VMax
    Účastník (Participant)

    Zomby beriem späť kúp CANON 5D MARK II 🤣 🤣 🤣

    [linka]

    #81826
    kolaso
    Účastník (Participant)

    Skus niečo sovietskej vbýroby z obdobia studenej vojny. malo by to byť obalene aspon 5mm pancierom a vypchate gumou a pre istotu to polož doma na policu a cechytaj sa toho. 🙂 Ja mam podobny problem z okuliarmi, take čo sa nedaju zničiť aspon stratim 🙄

    #81827
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Olympus MJU 850. odola padu z vysky 1.5 metra, vodotesny do hlbky 3 metrov a mrazuvzdornny do teploty -10C. Ak je fotoaparat ktory nieco vydrzi tak je to tento. 🙂

    #81828
    yagiza
    Účastník (Participant)

    VMax preco 40D a nie 50D? 50ka ma 15mp a 40D len 10mp. Ja mam 40D a lutujem ze som mesiac nepockala a nekupila 50D.

    #81829
    mathew
    Účastník (Participant)

    ZOMBY skus OLYMPUS mju 1030SW,nevadi mu voda,ani pivo,uz som skusal a ani pad mu neublizil a fotky niesu tiez najhorsie.

    #81830
    bubo
    Účastník (Participant)

    Ten Panasonic DMC-TZ1 Lumix som používal aj ja ako príručný foťák, kým mi ho nečmajzli. Môžem odporučiť. Na to, že je to len kompakt, robí skvelé fotky s peknou kresbou. Zrkadlovka je o inom, ale na moto ju nenosím, je to citlivé a veľké…

    Ja si idem objednať to čudo, čo tu Amis pred mesiacom prezentoval. Nalepíš na prilbu a fotíš, filmárikuješ…

    #81831
    Tom691
    Účastník (Participant)

    Zomby trosku fotim a sledujem konkurenciu nakoko fotim s Nikonom, ale pre Tvoje ucely by som doporucil nasledujuci fotak:

    [linka]
    neviem ako sa chces venovat foteniu a kolko euri chces investovat

    cena Cena EUR 381.00 ? cena bez DPH

    Cena SK 11 447.88 Sk cena bez DPH

    tu vies fotit aj manualne aj CB a nevadia mu natolko otrasy ako mechanike sklapania zrkadielka na zrkadlovke.

    je to kvalitny vaznejsi fotak. potom su mesie fotaciky a aj lacnejsies

    ja si myslim ze ak fotak tak Canon ci nikon. ostatne znacky su tiez dobre, ale fotenie je aj o optike.

    Totoka je moj nazor.

    #81832
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Dik za rady ale pre mna je aj velmi dolezita samospust! je nieco ako dialkove ovladanie na to?

    #81833
    Tom691
    Účastník (Participant)

    Ano da sa fotak spustat aj dialkovym ovladacom ako TV radio a pod. su na to Infra dialkove ovladace. dokonca ak mas PDA je tam soft do ktoreho dokazes nahrat infra protokol a potom spustas spust na fotaku. nedokazes dilakovo nastavovat programy ale dokazes spustit samospust. moj Nikon tuto funkciu ma ale to je zrkadlovka a je nevhodna na moto turistiku. neviem najst ci G10 ma infra.

    G10 ma samospust tzv self timer od 2 do 10 sekund aCustom or FaceSelf TImer. vie fotit RAW a ma vykopny displej

    [linka]

    #81834
    yagiza
    Účastník (Participant)

    A G10 maju tiez problemy:

    Canon has announced a service notice for its PowerShot G10 compact camera. It addresses the appearance of lines in certain images shot with a specific batch of G10s. Affected cameras can be identified by their serial numbers, where the 4th and 5th digits correspond to the numbers listed in the notice. These cameras will be repaired for free by contacting the companys customer support center.

    Serial numbers with the following 4th and 5th digits can be sent to Canon for free repairs.

    ***50*****

    ***51*****

    ***52*****

    ***53*****

    ***80*****

    ***81*****

    ***82*****

    ***83*****

    Tak ak ich niekto mate, sup sup do servisu. A ja ze preco je G9 u vela predajcov drahsia.

    #81835
    MartineR
    Účastník (Participant)

    yagiza myslis, ze 10MPx cip u zrkadlovky je malo ?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri