Connect with us

ZOMBYMOTOFOTOAPARAT

Domov Diskusné Fóra Kaviareň ZOMBYMOTOFOTOAPARAT

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81836
    yagiza
    Účastník (Participant)

    MartineR je to menej ako 15MP. A ked chces nieco natlacit na A2 si A1 (A0 ani nefantazirujem) tak sa to odzrkadli na kvalite. Zvlast ked ja som moj fotak kupila v septembri 08 a v oktobri bol na trhu uz novsi model s 15MP. No a moja pointa VMaxovi bola, ze ked uz fantazirujes, tak fantaziruj o lepsom modeli. Canon 5D MkII je uz lepsie. ale Nikon D700 je predsa len v niektorych testoch o nieco lespi 😈

    #81837
    MartineR
    Účastník (Participant)

    yagiza nerad fantazirujem. mam D200, som rad, ze mam aspon ten (su ludia, ktori stale fotia mobilmi) a malokedy tlacim na A4, cize A3 pre mna zatial nema realne vyuzitie (mam malu obyvacku na tak velke obrazky) 😉

    #81838
    yagiza
    Účastník (Participant)

    MartineR ale urcite by si niekomu odporucil D300 namiesto D200. a ludia co stale fotia mobilmi nie su fotografmi. I ked tu v anglii uz su sutaze ktore maju specialne kategorie na fotky fotene mobilmi 🙂

    #81839
    Venco
    Účastník (Participant)

    Ja by som povedal, ze megapixely nie su to najdolezitejsie. Hlavne v suvislosti s velkostou chipu.

    #81840
    MartineR
    Účastník (Participant)

    yagiza naposledy som napriklad odporucil D 40. kto potrebuje poradit, asi nema dostatocne skusenosti a urcite nepotrebuje D 300 😉 Ale v principe mas pravdu.

    Venco bingo 😉

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri