Connect with us

Zoznamka

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Zoznamka

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 114 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63830
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    lulu

    Monika60

    Ked chcete kecat alebo sa zoznamit treba napriklad napisat co hladate, co vas zaujima, bavi. Moznosti su neobmedzene. Tiez nieje odveci uviest v profile icq# (ak ho nemas je jednoduche sa zaregistrovat) :43: Ozaj ste este volne? :35:

    #63831
    MajoOjam
    Účastník (Participant)

    To IANO:

    Ja nemam nic svoje ale jazdil som na GSXR 1100 jedno leto a leto pred tym som mal Hondu XL600L a tak… Ale svoju som este nemal vsetko bolo pozicane… Ak vida tak tuto jar nieco vymyslim alebo zase cosi poziciam na leto 🙂 ))

    To KAWAMIRO:

    Ej ty betar!Takto ty toto tuto 😁!Hmmm exebat by este mohol pridat fora ako flirt a sexzoznamka trosku to tu okorenit abo uplne najlepsie by bolo flirt na moto… 🙂 ))

    Ozaj ako sa ti jazdi z ninjou lebo ja som aj rozmyslal ale chalani mi povedali ze nie kawasaki v ziadnom pripade!!!

    #63832
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    MajoOjam

    Ako ze "betar!" ved trocha koketujeme v zoznamke 😉 Ked hladas flirt, tak si ho staci vytvorit. Mam zx-6r 2000 a poviem ti ze som naozaj spokojny. Na moju vahu a vysku uplne idealny stroj. Oproti ostatnym 600-vkam robi dojem vecsieho stroja. Napokon ma vlastne to iste predne svetlo ako zx-9r. Jazdne vlastnosti ako byva zvykom su u Kawasaki dost dobre. Ako jedina z danej triedy ma 12 piestikovu prednu brzdu. Ma sice karburator ale mal som priemernu spotrebu 5,5 max 6 litrov, samozrejme podla toho ako jej nakladas, moze byt aj viac :81: Kamarat ma hondu cbr600 f4 2001 a spotreba cez 7l nepodarilo sa mu spravit mensiu. Ja ti mozem iba vrelo doporucit kawasaki. Kazdy mame ine priority, takze nebudem ti tvrdit ze ta ci ona masina je lepsia. :moto: Keby som mohol, poriesim si new zx-6r 2005 naozaj super novynka.

    [linka]

    Este ste sa nezamilovali, ja na prvy pohlad :45:

    [linka]

    [linka]

    #63833
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    MajoOjam

    Vytvor si novú diskusnú tému, okoreň svojimi odvážnymi fotografiami a je to 😁

    kawamiro

    Takže čoskoro nás prekvapíš článkom o ZX 6R? 😉

    #63834
    MajoOjam
    Účastník (Participant)

    To Exebat:

    Ja mam radsej taketo diskusie nazivo

    To KawaMiro:

    Verim ti verim ale ten tvoj kamos s tou fkou nieco bude mat pretoze moj kamos mal 91 Fuu a robila mu 4,5-6l a cim novsie F tym nizsia spotreba… Ja ti poviem kawasaki sa bojim staci kuknut na motoGP a vies ktora masina sa ako drzi! A dalsia vec ze este stale neboli schopny rozvinut trh na slovensko ako Suzuki Honda ci Yamaha. Ale ako vravis kazdy mame svoje vlastne nazory a skusenosti a kazdemu je ina znacka blizka srdiecku!

    Ale nova 6kilova je uplne brutalna Carbon dizajn proste genialitka narozdiel od noveho litra v Suzuki co ma dost sklamalo!

    #63835
    MajoOjam
    Účastník (Participant)

    To EXEBATOS:

    Ty co hovoris ohladom kawasaki?

    #63836
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    MajoOjam

    Stačí pripomenúť sťahovanie nových litroviek do fabriky, aby si zistil môj názor? 😉

    Ale designovo sú zaujímavejšie, ako Honda (ako ktorá), ale Honda má spoľahlivejší motor … a takto by sa dalo diskutovať dookola. Pokiaľ ich nevyskúšaš sám všetky, sotva dokážeš zaujať objektívny postoj. Vzdávam sa, všetky sú NAJ! Stačí čítať recenzie :29:

    PS1: zelená ukľudňuje.

    PS2: keďže je Miro so ZX 6-kou spokojný a chce ďalšiu, asi to nebude také zlé.

    #63837
    Bemo
    Účastník (Participant)

    Kawasaki..hmmm Ja som bol pred nou tiez vystrihany. Onicom motor,dost kaziva,slaby vykon…ale to sa tykalo starych modelov..o novych neviem nic…Ja som proste cez Yamahu 😁

    #63838
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    kawamiro

    No Miro, obhajuj farby svojho teamu 😁

    #63839
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    MajoOjam

    Mebudem sa tu hadat o spotrebe ale keby som jazdil do 120km/h mozmo mam aj menej ako 4,5l s mojou vahou rcite :74: moja priemerna spotreba bola 5l a to vseci chalosi co spolu jazdime iba nechapali. Co sa tyka vykonu, bol som milo prekvameny pri 6tisic otackach je to naozaj raketka, a v 14,5 ma uz obmedzvac poriadne nakopne. Poviem ti tak ze ziadna 6-vka ma nemala sancu nechat, a to boli aj novsie rocniky. Na jednotke trocha rychlejsie otocim plyn a hned zadne :69: Chalos od ktoreho som ju kupil vyhral 1 miesto v sprinte. Mozno naozaj vydareny kus. Co sa tyka motoGP pozri sa do hystorie aka bola Kawasaki, aby si mal obraz. Nazabudaj ze niesme v GP a mame seriovky lol. Nebudem sa tu v zoznamke vybavovat a meditovat co je dobre a co je zle 100 ludi 100 chuti. K tej spotrebe, new moto podla skusenosti viem ze tie co maju vstrekovanie nevedia urobit pod 7 litrov kamarat ma zx-6r 2003 aj ten chalos s cbr6 F4 dalsi s RR mal 10l, je to dobre z hladiska nastavovania, ale s pohladu spotreby asi ine. Preco sa vlastne pozerat na spotrebu. Cim viac koni pri new moto asi nebude iba zo zeleza.

    #63840
    iano
    Účastník (Participant)

    :hip: 😀 :64: looooool…pekne chaloši, len si dajte….

    #63841
    iano
    Účastník (Participant)

    kawamiro ale musím priznať, že na pohlad je to jeba ta kawa…..

    :moto:

    #63842
    ADALLICA
    Účastník (Participant)

    iano

    IDES SA ZOZNAMIT? 😉

    #63843
    ADALLICA
    Účastník (Participant)

    ALL

    JA MAM TIEZ DOBRY VYKON,ALE NIEKEDY AJ SPOTREBU,HE-HE! 😀 TIEZ DO MNA TREBA TANKOVAT. 😘

    NO ALE PEKNE STE SA TU PREDVIEDLI,TERAZ NEVIEM,KEREEEEHO SI MAM VYBRAT :43:

    A KED UZ TO CHCETE OKORENIT,TAK SEM S TYMI PIKANTNYMI FOTKAMI,RADA SA MRKNEM.A ASI NEBUDEM SAMA :75:

    KTO CHCEL TU LADVINKU?

    #63844
    ADALLICA
    Účastník (Participant)

    ALL

    A CO MI PREZRADITE O HONDE NSR 125,MAL NIEKTO NEJAKU SKUSENOST S NOU?RADA SA PRIUCIM NIECOMU… 😘

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 114 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri