Connect with us

Zvýšenie výkonu motora na vstreku

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Zvýšenie výkonu motora na vstreku

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67746
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ahojte maniaci, potrebujem poradiť. Mám Suzu DL 650 Vstrom so vstrekovacím enginom. Chcel by som ju trocha okoreniť. Buď nejakým čipom alebo prepisom riadiacej jednotky.Skrátka niečo čo mi efektívne pridá nejaké tie koníky, bez toho aby som sa musel rozlúčiť s inak nádhernou a úžasne ovládateľnou cestovnou mašinou. Samozrejme chcem sekať aj kamošov s rovnakými STROMČEKMI . Im to ale nepovedzte 🙂 Háďžte mi sem vaše skúsenosti, len prosím nie jedna pani povedala, že jej sestra poznala ženu čo videla chlapa, ktorý sedel v autobuse na mieste kde sedel Alain Delon v 57mom. Prosím len ľudí čo to skúsili a vedia o tom svoje, či to je fajn a ako na to, alebo sa tomu mám radšej vyhnúť a pozvať za to frajerku na zmrzku. U áut to vraj pomáha, tak prečo nie motorky. Pomôže každý názor,typ, trik len nech je k veci. 😁 😁

    #67747
    yagiza
    Účastník (Participant)

    AMIS podla toho kolko chces do toho investovat.

    urcite si uz pocul o: PowerCommander – DynoJet . ja to nemam, lebo moj piskot je bez striekacky, ale keby som ju mala tak to jednoznacne kupim. kazdeho koho poznam to vychvaluje. a je to rozhodne nutnost ak mas ladene vyfuky, lebo tie ako je zname zabijaju motor.

    [linka]

    #67748
    motokocur
    Účastník (Participant)

    yagiza Ladené výfuky zabíjajú motor len vtedy ak ich tam len namontuješ a nič nedáš urobiť s motorom.To znamená že to treba posadiť na motorovú brzdu a treba podla toho nastaviť motor.

    #67749
    motokocur
    Účastník (Participant)

    AMIS Určite potrebuješ na zvýšenie výkonu PowerCommander,potom nejakú ten ladák ale nie hociaký ked chceš zvýšiť výkon,športový vzduchový filter.Všetko to tam dať a treba preprogramovať palivovú mapu atd.Ked chceš dá sa všetko.Mám kamaráta v CZ,práve jedno deelko dorobil,tiež tam zvyšovali výkon.Cus

    #67750
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Idem tam dávať Viper, a športový filter, ale nechám si poradiť, pretože kcem aby to spolu ladilo a samoška aj fičalo. Investovať chcem koľko je treba, nemám rád cenové kompromisy čo dobre vyzerajú 😟 lebo potom to neskôr aj tak niekde zaškrípe. Aký tam je odhad nárastu výkonu. Kocúrik ten kamoš so stromom to ako a za koľko dotiahol. Má to význam?

    #67751
    spyke
    Účastník (Participant)

    Cau AMIS,

    vyfuk a filter by mal zvysit vykon, ak k tomu pridas naladenie palivovej mapy, bude vysledok este vyrznejsi. Na zmenu vstrekovania sa pouziva PowerCommander, alebo zariadenie od YOSHIMURI s ktory dokazes to iste[za menej penazi]. Napojis sa na diag.konektor a uz to ide. Plati to pre VSETKY SUZUKI ktore su vybavene vstrekovanim. Dolezite je spravne „idealne“ naladenie – ani moc bohate ani moc chudobne. Na toto potrebujes zmerat bohatost zmesi.

    Ak mas zaujem o zmeranie vykonu, tociveho momentu, bohatosti zmesi… tak ma proosim kontaktuj na 0907 797 135.

    FAST BIKE, s.r.o. Nitrianska 105, Hlohovec

    – meranie vykonu motocyklov + lambda

    – uprava vstrekovania – YOSHIMURA

    – racing prislusenstvo

    – offroad + ND

    zdravym vsetkych

    Ivan

    #67752
    YR6
    Účastník (Participant)

    Cau ak chces naozaj investovat peniaze a chces to mat aj s overenym vysledkom tak ti mozem pomoct. Nasa firma dovaza vsetko potrebne pre zvysovanie vykonu. Ponukam ti vyfuky Leo Vince bud koncovku alebo komplet zvody, vzduchove filtre BMC a aj riadiace jednotky Rapid Bike ktore samozrejme aj programujeme. Mame u nas aj najnovsiu brzdu FUCHS takze to nie je nastavovanie od ucha ale presne uvidis co ti vsetky tieto doplnky urobili na vykone a ktrutiacom momente. Robili sme Vstorma 1000 a stalo to za to . Takze ak by si mal zaujem mrkni na nase stranky http://www.tzb-kiss.sk a staci si vybrat alebo zavolaj 0903 205505.

    #67753
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ďakujem, chalani pomaly sa stávam múdrejší 😁 , viete mi naznačiť čo takáto sranda koštuje a cca koľko to zo seba vydá ?

    #67754
    raptor
    Účastník (Participant)

    amis nechcel si nahodou maleho stroma predavat a kupit velkeho? 🙄

    to ze ladaky zabijaju vyfuk .. neviem neviem kolko je na tom pravdy, motor sa opotrebuva ci tam ladaky su alebo nie su… je mozne ze ladaky toto opotrebovanie mierne urychluju ale to ze „zabijaju motor“ sa mi zda zvelicene…

    podla mna vacsi zabijak motora je studeny start a nasledne turovanie na studeno

    #67755
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Stále sa pohrávam s tou myšlienkou Raptorko, ale všetko je vec moneyov. tak sa obzerám po alternatíve. Nedávno som bol objednať veci na bežnú údržbu a trocha som aj priobjednal nejaké šperky. V Bojniciach uvidíš, pridal som nejaké to svetlo, nové gumy , reťaz , výfuk a tak …..

    #67756
    raptor
    Účastník (Participant)

    jááááj velký mág vzhladowy si ty 😁

    aky si kupil ladak?? inak toho ladaku by som sa vobec ale vobec nebal, chalani z vrabel co maju male stromy maju kazdy po jednom vajprovi a neviem o tom ze by nejako nastavovali motor koli tomu…

    na tu novu retaz by sa ti patrilo nazvarat Scottoiler, vyborna vecicka, neviem si ju vynachvalit…

    #67757
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ja viem tiež by som chcel karbónového vipíka, a ten mazač dvojtriskový bude tiež 😁

    #67758
    raptor
    Účastník (Participant)

    dvojtryskový som cel aj ja ale sam jano mi povedal ze dve trisky su zbytocne a mal pravdu

    tie 2 trysky sa vraj pouzivaju u supersportov kde by jedna tryska skratka nestihala…

    #67759
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Kto maže ten jede, alebo je.., neviem , ale prečo neskúsiť , veď ublížiť jej to nemôže a keď bude veľa priškrtíme 😁 , men osobne sa nezdá stiekať olej len na jednu stranu, preto hneď dve tricne…..

    #67760
    raptor
    Účastník (Participant)

    uplne to staci.. retaz je mastna po oboch stranach.. vsak ale ty robis pre orange co je to pre teba liter za jeden umelohmotny picus

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri