Connect with us

Zvýšenie výkonu motora na vstreku

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Zvýšenie výkonu motora na vstreku

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67761
    AMIS
    Účastník (Participant)

    V podstate nič 😁 😁 😁 😁 vynechám jednu káááávu a budú trisky dve 😛

    #67762
    raptor
    Účastník (Participant)

    mááááš lóóóóówe???…. mááááš reťázku???

    #67763
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    V podstate Ti poviem, že to nie je lacná vec, ale to je relatívny pojem.

    Dovoľ môj názor: 650 je ľahko ovládatelna motorka, ty chceš pridať trochu POWER do motora aby si mal silnejšiu a hravú motorku. Nie je to lacné aby si vôbec zbadal ten rozdiel v sile pred a po úprave a práve to znamená toľko, keď chceš ten rozdiel zbadať stojí to dosť peňazí. Osobne by som si kúpil V Storma 1000 a pohral sa s podvozkom. Neviem koľko chceš do toho dať, ale v podstate na badateľný rozdiel tam musiš urobiť viacero zmien. Druhá stránka, tuning v motorke, laikom to nič nehovorí, ten kto sa vyzná to ocení.

    V podstate je veľa možností, prajem šťastnú ruku pri výbere.

    #67764
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Asi sa nakoniec dám na ten liter, zrejme porobím len nutnú údržbu a nejaký ten komfortík a ak lóve pustia asi začnem nanovo na litríku. Dilema jak sviňa, ale čo už preto človek vymyslel koleso lebo bol furt s niečím nespokojný 😁 😁 , to sme my ľudia a špeciálne ja furt ma niečo núti špekulovať 😁 😁

    #67765
    spyke
    Účastník (Participant)

    Ahoj AMIS,

    uz som ti pisal trosku vyzsie- FAST BIKES. Cena kompletneho naladenia na motorovej brzde je cca 3-4tis.Sk. V cene je „najdenie“ optimalnej palivovej mapy vzhladom na zmeny ktore boli urobene na moto. V tvojom pripade priepustnejsi filter a vyfuk. Samozrejme dostanes graf vykonu a krutiaceho momentu pred a po uprave, takze to mas vsetko „cierne na bielom“.

    Dolezita vec : NEMUSI KUPOVAT POWER COMMANDER!!

    Toto plati pre vsetky SUZUKI so vstrekovanim.

    V pripade akychkolvek otazok ma prosim kontaktuj na 0907 797 135.

    Cau-cau 😉

    #67766
    raptor
    Účastník (Participant)

    spyke a da sa tak naladit aj varadero?? stary model.. karburatorova verzia??

    #67767
    spyke
    Účastník (Participant)

    Cau Raptor,

    da sa, ale uz musis kupit sadu trysiek urcenych na tvoje moto, napr. od DYNOJET(cca3tis.Sk). Dobry by bol otv. vyfuk a filter.

    Ak mas zaujem, vsetko zabespecime.

    cau-cau

    #67768
    raptor
    Účastník (Participant)

    otvorene laufy si uz zabezpecujem sam…

    nad KN filtrom uvazujem pri najlblizsej vymene toho co tam mam

    a dynojet tam dam asi az vtedy ked sa mi bude zdat slaba… ale to tak skoro nebude…

    skorej mi slo odladit ten motor na tie otvorene laufy, myslim ze treba prestavit ventily ci co som to ocul…

    #67769
    Smolko
    Účastník (Participant)

    tak ja by som sa na to vysral a nedvihal by som výkon ale by som kupil VIPER a ideme na to 😁

    #67770
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ja mám jedného kamaráta a ten pozná nejakého Šmolka čo jazdí na červenej motorke s vypranými výfukmi. 😁

    #67771
    faradero
    Účastník (Participant)

    Podla mna ak si niekto mysli, ze spravi motormanazment lepsie ako vyrobca, tak aj ja chcem

    #67772
    raptor
    Účastník (Participant)

    faradero aby si nebol prekvapeny najma vtedy ak das motoru otvoreny lauf, KN filter a este aj dynojet, vtedy jednoducho treba motor nastavit na tieto zmene vstupne a vystupne podmienky, napr poznam chalana kt. si dal na KLV 1000 ladaky a zacalo mu to sekat a cukat… ak by nahral optimalnu palivovu mapu do riadiacej jednotky tak ma po probleme… zatial to vyriesil tak ze tam dal original a vsetko cukanie a sekanie razom prestalo 😉

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri