Connect with us

Spravodajstvo

Fun Cup opäť tropický

Publikovaný

on

Agentúra Slovakia Racing pripravila na pondelok 5. augusta štvrtý tohtoročný Fun Cup na Slovakia Ringu. Ani obrovské horúčavy a dovolenkové obdobie nebránili tomu, aby sa 150 záujemcov o jazdu na pretekárskom okruhu stretlo na mimoriadne populárnom podujatí, ktoré má čoraz väčšie meno aj medzi zahraničnými motorkármi.

Aj tentoraz organizátori jazdcov zadelili do štyroch skupín podľa dosahovaných časov na okruhu a po množstve tréningov si tak všetci mohli vychutnať atmosféru motocyklových pretekov.
Celkovo najrýchlejším jazdcom bol tentoraz Martin Klimits, ktorý však má už na okruhu bohaté skúsenosti, a tak sa rozhodol svoje miesto na najvyššom stupni pre víťazov prenechať svojím súperom. Pohár za víťazstvo v triede A tak patrilo Martinovi Řezníčkovi, v ostatných triedach sa radovali poľskí jazdci. V triede B zvíťazil Piotr Kloc, v „céčku“ Pawel Ryzewicz a medzi jazdcami triedy D Piotr Bargiel.
Aj tentoraz organizátori vyhodnotili najrýchlejšie dievčatá podľa dosiahnutého času na kolo. Ten dosiahla Monika Jaworska a tak aj jej zásluhou cena putovala rovnako do susedného Poľska.

Pravidelní účastníci Fun Cupu si už zvykli na nadštandardný prístup organizátorov a rovnako tomu bolo aj v pondelok. Či už sa jednalo o celodenný catering, alebo servis fotografií, keď si mohli jazdci priamo na mieste zakúpiť celkom čerstvé zábery svojej jazdy v rôznych veľkostiach fotografií.

Pre všetkých, ktorí sa plánujú zúčastniť ďalšieho kola Fun Cupu je mimoriadne dôležitá informácia o zmene termínu. Pôvodne plánovaný dátum 6. september bude totiž na Slovakia Ringu vyhradený medzinárodným šampionátom IMRC a Alpe Adria a preto sa ďalší Fun Cup uskutoční už vo štvrtok 22. augusta.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri