Connect with us

Spravodajstvo

Honda predstavila inovovaný model SH300i na rok 2016

Publikovaný

on

(8. 6. 2015) Na oficiálnych stránkach Hondy sa práve objavil výrazne inovovaný model populárneho mestského skútra SH300i, ktorý japonská značka už prezentuje ako model na rok 2016.  

 

Modelová rada SH patrí v Európe medzi najpopulárnejšie skútre na trhu a za posledných 30 rokov sa ich na starom kontinente predalo viac ako 1 000 000. 300-vka si v tejto ponuke vyslúžila miesto najvýkonnejšieho modelu rady SH a ponúka vynikajúce výkonové a dynamické vlastnosti, vďaka čomu sa nestratí v ľubovoľnom prostredí.

 Inovácie sa v prípade nového modelu dotkli prakticky každej časti skútra, nový dizajn teraz ponúka ostrejšie a športovejšie línie, LED svetlá nájdete na oboch koncoch skútra. Dizajnové zmeny priniesli aj nárast odkladacieho priestoru a pod sedlo sa teraz zmestí integrálna prilba, čo je určite dobrá správa. Vítanou novinkou je aj originálny bezkľúčový systém štartovania Honda Smart Key System. Úplne nový rám zvyšuje nosnosť skútra bez toho aby bolo ovplyvnené ľahké a presné ovládanie skútra.

Zmenám sa nevyhol ani motor, ktorý sa stal prvým motorom v ponuke Hondy, ktorý v predstihu spĺňa prísnuemisnú normu Euro 4. Okrem teraz ponúka viac výkonu v stredných otáčkach a priemerná spotreba paliva sa znížila o takmer 9% na 3 l/100km.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri