Connect with us

Spravodajstvo

ME Enduro v Taliansku s rekordným počtom jazdcov SMF

Publikovaný

on

V dňoch 27. – 28. apríla 2013 sa v talianskom mestečku Bussi sul Tirino (Pescara) uskutoční úvodné podujatie tohtoročného seriálu ME endure na ktorom sa predstaví až 13 jazdcov SMF , medzi nimi i dve ženy.

V najmladšej pohárovej kategórii Junior do 20 rokov budú v Taliansku štartovať traja Slováci, všetci účastníci poslednej ISDE Martin Buchta, Lukáš Rosina a Jaroslav Postredný. V kategórii Junior E2/E3 budeme mať najpočetnejšie zastúpenie, nakoľko tu štartujú až štyria mladí jazdci Branislav Belluš, Martin Krátky, Jakub Juríček a Thomas Hostinsky, tretí z ME 2012. V seniorských triedach sa predstaví dvojica jazdcov a to Ondrej Vážny v triede Senior E2 a Miroslav Ševela v triede E3. Obdobne dvaja jazdci: Emil Čunderlík a Ján Zaťko nás budú reprezentovať v kategórii Veterán a početnejšie zastúpenie máme tento rok i v kategórii žien, kde sa v Bussi sul Turino predstaví bronzová z roku 2012 Zuzana Gáherová a Michaela Políková z ČR štartujúca s licenciou SMF.
Pevne veríme, že sa našim jazdcom tohtoročná európska premiéra vydarí a že v takomto počte budeme môcť Slovensko reprezentovať i na druhom podujatí seriálu 8. -9. 6. 2013 vo Francúzsku.

Tlačová správa SMF

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri