Connect with us

Spravodajstvo

MV Agusta RVS#1

Publikovaný

on

MV Agusta predstavila nový nadupaný model s označením RVS#1 (Reparto Veicoli Speciali). Jedná sa o unikátnu stavbu, ktorú dala dokopy MV Agusta spolu s CRC (Castiglioni Research Center), čo je nová divízia zaoberajúca sa špeciálnymi ručne montovanými bikami. RVS číslo 1 by mal byť tým najlepším, čo momentálne z MV Agusty vychádza.

Trojvalcový motor s výkonom 150 koní v kombinácii s motocyklom o váhe neuveriteľných 160 kíl je úžasný pomer výkonu a váhy. Motor samozrejme spĺňa normu Euro 4 a vďaka jazdným módom si ho može jazdec „nastaviť“ podľa potreby.

Ľahký podvozok bol samozrejme poladený tak, aby zodpovedal výkonu motocykla. Oceľový rám je doplnený hliníkovými prvkami. Na pravej sade je vygravírované logo RVS #1. Nádrž a sedadlo sú vyhotovené špeciálnou technikou. Nádrž sa skladá z titánových plátov a sedadlo s dizajnom medového plátu bolo navrhnuté s dôrazom na komfort a ergonómiu.

Okrem bežnej koncovky výfuku je vo výbave aj titánová koncovka určená pre závodnú trať. Táto prispieva k zvýšeniu výkonu a znižuje váhu motocykla. CRC nadizajnovali jednotlivé komponenty motocykla ak držiak palubovky, stúpačky, chránič motora, závodné riadidlá so špeciálne zapracovaným systémom spojky a brzdy. Ráfiky pochádzajú z dielne Kieno a motocykel má obuté pneumatiky Pirelli MT 60 RS.

Pozrite si predný nastaviteľný svetlomet vybavený LED technológiou. RVS #1 je jednoducho štýlovka, ktorá sa vyrába v limitovanej edícii.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri