Connect with us

Spravodajstvo

Nákupy motodielov a príslušenstva na Aliexpress

Publikovaný

on

Kamenných obchodov a eshopov s motorkárskym vybavením a náhradnými dielmi sa dá na Slovensku nájsť určite nespočet, avšak niektoré diely či príslušenstvo sa dá iste nakúpiť o niečo lacnejšie – napríklad cez najväčší internetový obchod sveta, Aliexpress.
Niektoré veci určite nie je dobré nakupovať z čínskeho eshopu, keďže by na Slovensku mohol byť problém s homologáciou, inými slovami, v prípade nehody by poisťovňa mohla mať problém s vyplácaním poistného. Každý motorkár by si však určite našiel niečo, čo je na Aliexpress lacnejšie, výhodnejšie, alebo jednoducho, zaujímavejšie.

Foto

Motorkárské rukavice na Aliexpress
Jedným z najpredávanejších výrobkov na Aliexpress sú motorkárske rukavice. E-shop ponúka skutočne široký výber rukavíc všetkých farieb, druhov, veľkostí a hlavne za minimálne polovičné ceny, než u nás. Je otázkou, ako sú tieto rukavice bezpečné a ako veľmi pomôžu ochrániť zdravie a zmierniť následky, ale určite sa dajú nájsť aj také, ktoré sa dajú porovnať s tými “európskymi” a stoja podstatne menej.

Foto

V súčasnosti rastie počet motorkárov, ktorí okrem príslušenstva nakupujú na Aliexpress aj rôzne náhradné diely. Najviac sa v tomto segmente predávajú napríklad spätné zrkladlá, smerovky, rôzne ochranné prvky, handsfree sady či držiaky mobilov a navigácií. Všetky tieto veci si môžete pokojne nakúpiť cez Aliexpress a ušetríte desiatky eur.

Ako výhodne nakúpiť motodiely a príslušenstvo?
Pri nákupe z Aliexpress sa dá ušetriť z každého nákupu ešte ďalších 5 %. Stačí objednať cez cashback portál Tipli.sk Je to jednoduché a na vašom nákupe sa okrem jedného kliknutia navyše nič nemení. Registrácia na Tipli.sk je zadarmo je zadarmo a ťažiť výhody môžete ihneď. Okrem získania cashback odmien nájdete na Tipli tiež aktuálne akcie v obchodoch, či zľavové kupóny. Na Tipli nájdete tiež ďalších viac než 200 obchodov, v ktorých môžete ušetriť až 25% percent z každého nákupu.

 

 

 

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri