Connect with us

Podujatia

Pozvánka Customs of Slovakia 2017- volume 7

Publikovaný

on

Mnohí ľudia vedia o čo sa jedná, pretože to s nami ťahajú už od volume 1, teda od prvej súťaže Customs of Slovakia.

V roku 2017 sa teda jedná už o siedmu súťaž v stavbe a úprave motocyklov na Slovensku. Po šiestich úspešných ročníkoch, kedy sálu výstaviska Incheba Expo zaplnili motocykle rôznych žánrov a štýlov, bude 2017-ka opäť o niečo lepšia. Pribúda počet moriek, ale aj „zlatých slovenských ručičiek”.  

Tento rok sa bude súťažiť v nasledujúcich kategóriách:

BEST OF SHOW

BEST PAINT FREESTYLE 1.-3. miesto

MODIFIED HARLEY 1.-3. miesto

SPORTSTER POWERED 1.-3. miesto

CAFFE RACER / STREET PERFORMANCE 1.-3. miesto

METRIC MODIFIED 1.-3. miesto

OLD SCHOOL 1.-3. miesto  

Keďže je Customs of Slovakia súčasťou výstavy Motocykel 2017, budete mať možnosť zhliadnuť mnoho sériových motocyklov, doplnkov a samozrejme si aj nakúpiť a pripraviť sa na sezónu 2017. Či už teda doma len dolaďuješ detaily, alebo stačí už len preleštiť, prípadne len premýšľaš čo stvoríš, nezabudni, že ešte je kopec času sa prihlásiť.

PRIHLÁŠKU SI STIAHNI TU:    https://motoscena.sk/wp/customs-of-slovakia-2017/  

Oproti rokom minulým, bude zmenený aj systém hlasovania, a to hlasovaním odbornej verejnosti, aby sme predišli osočovaniu z manipulovania výsledkov.  


 Slovenská národná tetovacia výstava súčasťou CoS

Motorky nie sú len presúvadlá, ale je to životný štýl, a pre väčšinu z nás láska na celý život. Ale o tom tu asi písať nemusíme, to je predsa jasné. Aspoň pre nás k motorkárskemu štýlu patria tetovania. Takže, sim sa la bim! Predstavujeme vám novinku ktorá bude súčasťou CoS 2017: Slovenská národná tetovacia výstava. Počas štyroch dní výstavy bude znieť výstaviskom zvuk tetovacích strojčekov. Celkovo sa predstaví 12 tatérov z celej SR, ktorí budú bojovať o najlepšie práce. Bude sa na čo pozerať, kvalita výstavy rastie a sme radi, že môžme byť u toho a priložiť svoju ruku k dielu.

Zastavte sa teda aj u nás na slovíčko, či pre samolepku.  

Organizačný tím Customs of Slovakia 2017.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri