Connect with us

Spravodajstvo

Sony Xperia Freestyle X-Night: Prvý svetový jazdec do Košíc potvrdený!

Publikovaný

on

KOŠICE – Prvé meno jazdca svetovej triedy je definitívne potvrdené. Na 7. ročníku adrenalínovej motoristickej šou Sony Xperia Freestyle X-Night sa 25. októbra 2014 predstaví známy a obľúbený jazdec absolútnej svetovej špičky.  

Po roku uvidia diváci v košickej Steel Aréne miláčika publika Libora Podmola! „Libor miluje slovenské a špeciálne košické publikum. Navyše sa každý rok zlepšuje, vo svetovej hierarchii je stále vyššie a repertoár jeho trikov bude opäť bohatší,“ sľubuje za organizátorov Jozef Murín z Boardcore Agency.  

Podmol vlani obsadil v Košiciach 3. priečku za francúzskym jazdcom Davidom Rinaldom a Austrálčanom Robom Adelbergom. Ďalšie mená na zozname štartujúcich na tento rok sa finalizujú. „Podarilo sa nám získať aj pretekára z TOP 5 súčasného svetového rebríčka, ostávajú dotiahnuť už len formality!“  

Prémie pre najlepších budú opäť vypísané na sumu 20 000 eur. Okrem nového, ešte kvalitnejšieho zoznamu jazdcov s viacerými premiérami, avizujú organizátori aj ďalšie novinky.  

„Sony Xperia Freestyle X – Night je už roky zárukou skvelej zábavy, adrenalínu a zábavy, aká nemá na Slovensku porovnateľnú konkurenciu. Program tomu zodpovedá – každý rok ho vylepšujeme a znovu prinesie viaceré novinky,“ zdôrazňuje Murín.  

Predpredaj vstupeniek je už spustený na ticketportal.sk. Vstupné je 21,90 eur, organizátori ponúkajú rodinám a partiám nadšencov možnosť využiť zvýhodnený balíček Quattro pre 4-členné skupiny za 79,90 eur.

Tlačová správa.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri