Connect with us

Spravodajstvo

Spoločnosť Honda obnovuje výrobu v závode Kumamoto

Publikovaný

on

  TOKIO Japonsko 24. augusta – Spoločnosť Honda Motor Co., Ltd., a všetci jej pracovníci sa usilujú o obnovenie výroby v závode Kumamoto, ktorý v apríli 2016 postihlo zemetrasenie. V súlade s pôvodným cieľom, ktorým bolo obnovenie výroby do polovice augusta, je spoločnosť Honda teraz pripravená výrobu v závode Kumamoto znovu začať.  

V dôsledku zemetrasenia bola výroba v závode od nočných hodín 14. apríla zastavená. 6. mája továreň obnovila dodávky dielov pre výrobné závody Honda mimo Japonska a potom od 13. mája došlo k obnoveniu výroby motorových strojov.   Pokiaľ ide o najviac postihnutú výrobu motocyklov, 6. júna sa v továrni podarilo v obmedzenej miere obnoviť montáž kľúčových modelov a odvtedy objem výroby postupne narastal. Teraz je linka FUN, určená pre veľké modely motocyklov (vrátane CRF1000L Africa Twin), pripravená na plné obnovenie výroby. Vďaka tomu tak celková výroba v závode Kumamoto dosiahla k 22. augustu 2016 bežnú úroveň.  

Spoločnosť Honda sa bude i naďalej snažiť o čo najrýchlejšiu obnovu postihnutej oblasti a vynaloží všetko úsilie na to, aby zaistila včasné dodávky výrobkov svojim zákazníkom.  

Tlačová správa Honda

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri