Connect with us

Spravodajstvo

Spoločnosť Honda predstavila novú aplikáciu Africa Twin

Publikovaný

on

Spoločnosť Honda Motor Europe s potešením predstavuje unikátny nový spôsob, ako si môžuzáujemcovia prezrieť nový model CRF1000L Africa Twin – aplikáciu Honda Africa Twin.  

 Táto aplikáciavyužívatechnológiu CGI, pokročilé 3D modelovanie a rozšírenú realitu, pomocou ktorej si môžete na svojom smartfóne podrobne prezrieť všetky verzie modelu Africa Twin (štandardný, ABS i DCT) vovšetkýchštyroch dostupných farebných vyhotoveniach (CRF Rally, Africa Twin Tricolor, Digital Silver Metallic a Matte Ballistic Black Metallic). Pomocou fotoaparátu na svojom zariadení potommôžete svoju novovytvorenú Africa Twin preniesť kamkoľvek do vášho prostredia – do garáže, do obývačky, na pracovný stôlatď.    

Pomocou aplikácie môžete:   ·

– model Africa Twin prezrieť z akéhokoľvekuhla a z akejkoľvek vzdialenosti,

– ·meniť model a farbu, skúmaťrozdiely a rozhodovaťsa o svojich preferenciách, ·

– oboznámiťsa s hlavnými vlastnosťami stroja prejdením prstom po spodnej časti displeja,

– „umiestniť“ stroj Africa Twin do svojhovlastného prostredia kliknutím na ikonu oka na displeji a namierením fotoaparátu vášho zariadenia, ·

– zmeniťveľkosťvirtuálneho stroja Africa Twin na displeji, snímku si uložiť a zdieľať ju prostredníctvom sociálnychsietí  

 

Aplikáciu už používajú dealeri značky Honda v celej Európeako nový spôsob, ako zákazníkov oboznámiť s jednotlivými verziami nového modelu Africa Twin.


    Aplikácia je dostupná pre IOS a Android pod nasledujúcimi odkazmi, prípadnezadaním výrazu „Africa Twin“ do vyhľadávania príslušného obchodu.  

Apple: https://appsto.re/gb/Hl8jab.i

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hondaeu.africatwin

Tlačová správa

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri