Connect with us

Podujatia

SUPERCROSS opäť v Košiciach, 13. 2. 2016 v Steel Aréne!

Publikovaný

on

Košice 2015: Po úspešnom prvom ročníku sa promotér pustil do ďalšej výzvy: EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT 2O16. Ešte dynamickejší systém súťaženia, kde budú môcť prítomní diváci dať divoké karty svojim favoritom, šialená pyrotechnická show, elektrizujúci hudobný mix DJ EKG, pripravený špeciálne pre túto príležitosť, vystúpenie hip-hopovej hviezdy EGA a svetové tanečnice GRIMMY.Pôjde o veľa! Tí najlepší osemnásti motokrosoví jazdci z celej Európy, schopní robiť bláznivé kúsky, skoky a predvádzať rýchlu jazdu sa stretnú v súboji o finančné výhry v celkovej hodnote 7 000 Eur. Jazdiť sa bude systémom 3HEADS, kde sa oproti sebe na rampu postavia vždy traja jazdci. Celkovo 18 súťažiacich bude postupne vypadávať až do momentu, kedy zostane posledná trojica na rampe, ktorá si vo vyraďovacích súbojoch rozdelí stupienok víťazov.

Hviezdy svetového motošportu mieria na Východ

Víťazstvo z minulého roka si príde obhájiť Francúz Charles Lefrancois, proti ktorému sa postavia ďalšie hviezdy ako Honza Brabec (CZ) , Kade Walker (CAN), Gert Krestinov (EST), Mike Valade (FRA), Matteo Bonin (ITA) a ďalší… Aj milovníci „freestyle-u“ si prídu na svoje, súťažiť sa bude v skákaní o najlepší WHIP s finančnou odmenou 500 Eur.

Lístky na košický Supercross už v predaji!

Lístky na najdynamickejšiu moto udalosť roka, EUROPE STARS SUPERCROSS TOURNAMENT 2O16, sú už v predaji v sieti Ticketportal (link: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=65210 ), alebo cez oficiálny web podujatia www.supercross.sk Využite akciu na vstupenky v hodnote 15,- Eur. Kúpte si 4 vstupenky v cene 15,- Eur a 5. máte ZADARMO! Akcia je časovo limitovaná, tak neváhajte a využite ju čím skôr. Nezabudnite sledovať novinky, dopĺňanie štartovacej listiny či akcie na kúpu lístkov aj na facebooku: Supercross Slovakia. Viac na: https://www.facebook.com/Supercross-Slovakia-1545115929062412/timeline/

 

Tlačová správa

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri