Connect with us

Spravodajstvo

Súťaž: Vyhrajte vstupenky na preteky šampionátu Alpe Adria na Slovakia Ringu!

Publikovaný

on

Slovenská motocyklová agentúra Slovakia Racing, ktorá je od roku 2014 organizátorom medzinárodného seriálu Alpe Adria Road Racing Championship, pozýva motocyklových priaznivcov na rozhodujúce preteky šampionátu, ktoré sa uskutočnia 24. a 25. septembra na Slovakia Ringu.

Desiati šťastlivci, ktorí správne odpovedajú na súťažnú otázku a budú vylosovaní, získajú po dve vstupenky na jeden deň pretekárskeho víkendu (podľa vlastného výberu).
Príďte si užiť skvelé súboje pretekárov ako Lukáš Pešek, Jaroslav Černý, Michal Prášek, Tomáš Svitok a mnohých ďalších, veď na Slovakia Ringu na vás bude čakať 200 pretekárov z pätnástich európskych krajín, ktorým pôjde o rozhodujúce body do konečnej tabuľky! Preteky sa konajú v sobotu aj nedeľu. Viac informácií o podujatí na Slovakia Ringu sa dozviete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/divaci/
Súťažná otázka:

Od ktorého roku poriada motocyklový šampionát Alpe Adria agentúra Slovakia Racing?

Pokiaľ ste pozorne čítali celý článok, tak to pre vás bude jednoduché 🙂

a) 2014
b) 2015
c) 2016

Vaše odpovede aj s uvedením poštovej adresy a telefónneho čísla nám posielajte najneskôr do 16. septembra 2016 do polnoci na adresu motocykel@motocykel.sk a čakajte na to, či budete 19. septembra na našom portáli medzi vyžrebovanými výhercami!

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri