Connect with us

Spravodajstvo

Tech Moto – nový dealer značky BMW motocykle v Bratislave

Publikovaný

on

BMW Motorrad Bratislava – dôležité zmeny o ktorých by ste mali vedieť

Dlhoročný dealer motocyklov BMW v Bratislave, spoločnosť  FMoto, s.r.o. prišla s platnosťou ku koncu roka 2017 o licenciu na predaj a servis tejto značky. Importér motocyklov na Slovensko sa tak oficiálne rozhodol kvôli neplneniu štandardov na predaj tejto značky. Verejnosť pozná aj iné dôvody o ktorých nie sme ale kompetentný písať.

V januári 2018 úlohu bratislavského dealera prevzala novovzniknutá spoločnosť Tech Moto, s.r.o. Pre kontinuitu predaja nový dealer BMW motocyklov zostal v pôvodných priestoroch bývalej firmy FMoto, ktorá bola prispôsobená na predaj a servis motocyklov. Pre viac informácií sme oslovili riaditeľa spoločnosti – Martina Haleša, zodpovedného za túto prevádzku, aby nám priblížil ďalšie kroky, ktoré budú v rámci nového dealerstva nasledovať.

Martin Haleš:
„V prvom rade by som chcel podotknúť, že sme úplne nová spoločnosť, ktorá so starým FMotom nemá nič spoločné, v oblasti konateľov, či spoločenstva a  po tejto firme nepreberá žiadne záväzky.  Majiteľ spoločnosti Tech Moto,s.r.o. má dlhoročné skúsenosti s predajom automobilov a motocyklov. Práve preto máme ambície stať sa úspešným aj so značkou motocyklov BMW. V súčasnej dobe máme sídlo v starých priestoroch bývalého dealera, ale už začali stavebné práce na novom, vlastnom showroome, ktorý bude dostatočne prezentovať exkluzívnosť tejto značky. Bude to vlastne kompaktné motocentrum, kde na jednom mieste nájdete tri značky motocyklov, motorkársky bar, garáže na parkovanie motocyklov a samoobslužnú umývačku. Chceli by sme, aby zákazník na jednom mieste našiel kompletnú ponuku služieb v oblasti motocyklov. Pokiaľ sa tieto plány naplnia, musíme fungovať v staro-nových priestoroch, ktoré sme už čiastočne zrekonštruovali. Tu môže zákazník nájsť predaj, servis a požičovňu motocyklov BMW. Okrem iného príslušenstva aj oblečenie BMW, prevzali sme i úlohu oficiálneho importéra prilieb Schuberth, ktoré sa dokonale hodia k tejto exkluzívnej značke motocyklov. Pre zákazníkov pripravujeme aj  nový e-shop pre pohodlnejšie nakupovanie.

Pripravujeme množstvo predajných akcií aby sme prilákali zákazníkov a dokázali im že to s predajom tejto značky myslíme vážne. Veríme, že postupným zavádzaním nových systémov a predajných postupov vylepšíme nie celkom dobré meno, ktoré malo bývalé zastúpenie BMW motocyklov v Bratislave.“

 

Obrázok dolu je vízia novej predajne BMW Motorrad na Račianskej ulici v Bratislave. Výstavba už začala.

Vízia BMW Motorrad na Račianskej ul. v Bratislave – výstavba je už v plnom prúde

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri