Connect with us

Podujatia

To tu ešte nebolo – Nočná jazda 2013

Publikovaný

on

Sú akcie a miesta kde sme sa vedeli stretnúť a prehodiť pár slov. Napadlo nás však spojiť priateľstvá našich klubov a uskutočniť spoločnú akciu. Akciu, aká sa na Slovensku ešte nekonala.

Po prehodnotení nápadov a pripomienok sa zástupcovia klubov Ježibabini vnuci, Free Spirit, Fire Rider a Kraken CCC 999 dohodli na spoločnom nočnom výjazde.
Všetkých motorkárov radi uvidíme od 19.00 h na Janíčkoch, kde sa predstaví kapela 12 A POL.

O 21.00 h natočíme motory a naša cesta povedie do Clubhousu Fire Riderov v Holíči, kde si dáme nejaké kafčo. Na Brezovú pod Bradlom vyrazíme teda cez Senicu a Prietrž. Na Brezovej si spravíme krátku prestávku v krčme u Belana a smerom cez Jablonicu a Senicu sa vrátime na Janíčky, kde už bude na pódiu pripravená kapela, respektíve až dve. Podávať budeme pivo a kofolu (tak po 2 sudy) grátis, papanica bude tak isto. Baviť sa isto budeme až do rána, bez vstupného. Každý účastník dostane pamätný odznak a budeme sa tešiť na ďalšiu spoločnú akciu.

Jo, a nezabudnite: Stretávame sa v sobotu 17. 8. 2013 od 19.00 h na Janíčkoch v Kútoch, kde má nový Clubhouse Kraken CCC 999

Zaregistruj sa tu: www.facebook.com[linka]

Tlačová správa Janka

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri