Connect with us

Spravodajstvo

Tri najlepšie online hry pre fanúšikov motoristických športov

Publikovaný

on

Valentino Rossi sa z nás síce zrejme nestane, no prostredníctvom online hier sa môžeme aspoň tváriť, že ním sme.   

Viacerí z nás by určite chceli byť ako Valentino Rossi alebo ako Lewis Hamilton. Jazdiť na motorkách či formulách sto i viac kilometrovou rýchlosťou, vedieť špičkovo ovládať tie najsilnejšie „mašiny“ na svete. A zároveň byť hviezdnymi športovcami – vyhrávať preteky proti tým najlepším z najlepších. Byť rešpektovaní, milovaní, slávni a bohatí. Nanešťastie, toto sa však nepodarí každému.   Väčšine z nás prischne dôležitá, no menej významná úloha fanúšikov, ktorí budú tie najväčšie hviezdy len z diaľky sledovať a potajme obdivovať. Existuje však ešte aj jedna cesta. Nespraví z nás síce ďalšieho Rossiho či Vetella, no poslúži ako menšia náplasť. Volá sa online hry. Prostredníctvom hier sa môžeme stať na krátky čas hviezdami a vyhrávať preteky ako tí, ktorých toľko obdivujeme.   Fanúšikovia motoristických športov majú na výber z tisícov online hier, ktoré sa líšia v mnohých veciach, predovšetkým však v jednej dôležitej – kvalite. Dnes sme pre vás vybrali tri, ktoré reprezentujú to najlepšie vo svojom odvetví.    


New York Taxi License 3D

Jedna z najznámejších automobilových hier nesie názov New York Taxi License 3D. V tejto hre sa stanete taxikárom v jednom z najrušnejších miest sveta, New Yorku. Bude na vás získať licenciu a spĺňať želanie turistov a ďalších cestujúcich. Už ste niekedy cúvali na preplnenej ceste? Ak nie, tak tu si to vyskúšate. Hra má dlhodobo tie najväčšie ratingy spomedzi auto-hier. Mimochodom, ak patríte medzi hráčov, ktorí sa nevyhýbajú ničomu, možno vás zaujmú aj iné hry – ak áno, kliknite sem.  


Motocross Nitro

Pre milovníkov jazdy na motorkách je tu hra Motocross Nitro. Za touto hrou stojí americká spoločnosť vyvíjajúca video-hry Unity Technologies SF. O tom, že to nie je len tak kadejaká spoločnosť vypovedá i skutočnosť, že jej hodnota v minulom roku dosiahla na jeden a pol miliardy eur. Motocross Nitro je kombináciou klasických závodov a trikových partov. Vašou úlohou je vyhrávať, vylepšovať svoju motorku a ďalej vyhrávať. Vďaka rozsiahlemu fiktívnemu svetu si môžete byť istí, že vás hra len tak neprestane zabávať.  


Formula Racer

Jednou z najznámejších online hier pre milovníkov formule je hra s jednoduchým názvom Formula Racer. Medzi fanúšikmi prechováva vysoký rating, za čo môže táto hra vďačiť predovšetkým jednoduchému ovládaniu a z toho vyplývajúcej výbornej hrateľnosti, nenáročnej grafickej náročnosti a celkovo veľmi príjemnej atmosfére. Formula Racer je jednou z mnohých hier od spoločnosti Kizi, ktorá má medzi hráčmi svoje meno a hrá ich až tridsať miliónov užívateľov. Tých mladších, i tých starších.  

Tak ako, navnadili sme vás aspoň trochu?    

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri