Connect with us

Podujatia

Víkendové podujatia SMF – 7. – 8. júl 2018

Publikovaný

on

1. MM SR Country Cross + Quad SMF: 7. – 8. júla v Žaškove  

Tohtoročná enduro a countrycorssová sezóna SMF pokračuje v dňoch 7.-8. júla už šiestym podujatím 9-dielneho seriálu MM SR v endure a countrycrosse jednotlivcov v Žaškove. Súčasťou tohto podujatia bude v poradí tretí štart triedy Quad v sezóne 2018. Cross team pod vedením Štefana Svitka i tento rok pripravil CC podujatie, na ktorom sa očakáva účasť viac ako 200 jazdcov zo Slovenska, ČR či Poľska.

Viac na: http://www.smf.sk/enduro-a-relly/c-3483/mm-sr-countrycross-quad-smf-7-8-jula-2018-v-zaskove/  


 2. Európsky pohár dvojíc na plochej dráhe v Žarnovici  

Už najbližší víkend, 7. a 8. júla sa bude v Žarnovici niesť v plochodrážnom duchu. Juniorská plochodrážna smotánka z veľkej časti Európy zavíta na náš štadión, aby tu bojovala o Európsky pohár a na druhý deň zase česká juniorská špička, ktorá bude bojovať s našimi juniormi o český titul v juniorských družstvách. Obidve podujatia sa začínajú úderom 15.00 hodiny.

Viac na: http://www.smf.sk/plocha-draha/c-3482/startovne-listiny-a-kompletne-informacie-k-plochodraznemu-vikendu/    


3. Boľkovský Power fest sa nezadržateľne blíži   

Už dvanásty rok bude miestom vojny konských síl letisko Boľkovce, situované v blízkosti Lučenca. Opäť to bude miesto, kde sa stretnú prívrženci šprintérskych duelov, ktorí si rýchlu jazdu vychutnávajú mimo premávky. 7. júla to bude zase veľmi hlasité, zadymené a napínavé, bude to iba o nabúchaných strojoch a ľuďoch, ktorí ich vedia majstrovsky ovládať.

Viac na: http://www.smf.sk/mototuristika-a-sprint/c-3485/bolkovsky-power-fest-sa-nezadrzatelne-blizi/    


4. Ďalšie víkendové podujatie seriálu JIMC: Kakucs, 7.-8. júl 2018   

Počas nadchádzajúceho víkendu 7. – 8. 7. 2018 sa okruh v maďarskom Kakucsi stane dejiskom tretieho podujatia tohtoročného 6-dielneho seriálu JIMC (Junior International Motorcycling Championship) 2018. Organizátor B & T Motor és Torna Sport Egyesület očakáva medzinárodnú účasť jazdcov minimálne zo 4 susedských krajín. V sobotu 7. 7. 2018 sú od skorého rána na programe voľné a merané tréningy. Nedeľa 8. 7. 2018 bude patriť warm-upom a dvom finálovým rozjazdám od 10:00 hod.    


Tlačová správa SMF

Víkendové podujatia SMF – 7. – 8. júl 2018

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri