Connect with us

Spravodajstvo

Vykradnutý Scooter-parts

Publikovaný

on

Zdravím všetkých priaznivcov motorizmu. V noci z 19. na 20.1. 2010 bola vykradnutá garáž Scooter-parts.

Okrem iného zmizli aj tieto veci:

Prilba Marushin 777nx tiger veľkosť L, matná čierna pogumovaná, na bokoch šedá grafika tiger na polmesiaci a japonské znaky, nemá nosový deflektor, na zátylku jemne odretá, boli na nej nálepky z preberania na závody SAS, jemné opotrebované číre plexi, pogumovaný povrch, na predaj bude zrejme v origo škatuli avšak z iného modelu helmy.
[linka]
Enduro nohavice LOOKWELL Outranger, čierne s oranžovým olemovaním, na zadnej časti dosť odreté, na ľavom boku odretý (opálený) nápis Lookwell, chýbajú kolenné protektory
[linka]
Prilba B-square (z Lidla), motokrossová čierna so žlto šedou grafikou, odretá na brade a šilte.
Rukavice 4SR 96 GLOVES KUBA SMRZ RED, červeno biele, jemne odreté, na ľavej ruke sa prerezáva cez kožu karbónový protektor na hánkach.
[linka]

Ďalej dosť atypický kompresor: pôvodne od GUDE modrej farby, dvojvalec rýchlobežný olejový, 55l zásobník. miesto rozvodných trubiek ma hadice, kvôli hadiciam je obrezaný ochranný kryt a pri chode z neho strieka olej, pod motorom je na držiaku krytu moja web adresa a telefónne číslo, na zásobníku je nálepka európsky sociálny fond, k nemu boli aj atypické vzduchové hadice, 2x modré špirály, jedna vyblednutá a postriekaná bielou farbou a cca 10m gumená hadica rýchlospojky zaistené plastovými sťahovačkami a pomaly fučia (rýchlospojky majú odretý chróm až na medený základ).
Rázový uťahovák schneider HW141 šedej farby dosť odratý.
[linka]
Nekompletná gola sada bgs 150ks, chýba malá račňa, veľká račňa má načatú rúčku od búchania kladivom, niektoré bity chytajú hrdzu, modrý kufrík vpredu nálepky Malossi, na jednom pánte prasknutý a preliačený dovnútra, z vnútra zaprášený a špinavý od oleja, rúrkový orech č.10 má opadaný chróm
[linka]
Trafo zváračka GUDE ge145w [linka] v držiaku elektród je provizórne uchytený kábel bez oka a miesto na vkladanie elektród je obhorené.

Ďalej zmizli veci ako dve karbobrúsky (O.K (modrá bez ochranného krytu). a Black and Decker (oranžová nová), vŕtačka žltá Ami-Tech v zlom stave, červené kombinačky, väčšie množstvo olejov AGIP pre 4t motory (racing, tec, city…) pre prevodovky Gear Synth a niekoľko fliaš špeciálneho 2t racing oleja (rok výroby na flašiach 2008)

Za nájdenie alebo akékoľvek info je ponúkaná odmena!

Prípadné informácie na scooterparts@centrum.sk, prípadne 0907 509 757.

Vopred ďakujem!

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri