Connect with us

Spravodajstvo

Výstava Motocykel 4. deň ? príslušenstvo

Publikovaný

on

Nie, nezabudli sme a práve dnes venujeme fotogalériu príslušenstvu ? hale B2. Skutočne tu nájdete skoro nepreberné množstvo motocyklových i nemotocyklových značiek. Povedľa serióznych stánkov renomovaných svetových značiek je miestami táto hala ako tržnica. Medzi zaujímavé a domáce stánky radíme samozrejme: Bikerscentrumslovakia, Styx, Touratech, 4SR, Continental, RUKKA, BB Moto, AGV, Moto Motúz, Worker, GPI Centrum, NORCO Bikes, Master Lock, Petro a spol., Tatramoto, Paolo, Yuasa, Avon, FMoto a mnoho ďalších.
Viem, že som zmotal značky firiem s motoznačkami, ale slovenskí spotrebitelia už vedia čo u koho nájdu a kto sa čomu profesionálne venuje.

Zároveň sa táto hala v niektorých častiach zmenila na niečo ako vietnamskú tržnicu a doslova vás zaskočia stánky s hrncami, s korením, kožušinami, cukríkmi a neviem čím všetkých, čo s motorkami nemá nič spoločné. Niečo podobné som ale zažil i na parížskej výstave. Vo veľkom tu ani nie vystavujú, ale viac predávajú rôzne zahraničné firmy hlavne prilby, oblečenie, príslušenstvo a je cítiť, že tu neprišli hľadať kontakty, ale predávať. Nech je tak ako tak v čase o 13.00 h je tu dnes menej ľudí ako včera. Spokojnosť vystavovateľov i predajcov je ale priamo úmerná počtu návštevníkov a ich záujmu. Ako to všetko dopadlo, budeme vás informovať po výstave, až dostaneme oficiálnu správu Incheby.

V galérii určite rozoznáte čo je čo a kto je kto a vytvorte si obraz, ak ste na výstave neboli

Red.

Výstava 4

Advertisement

3 komentáre

1 komentár

 1. AMIS

  22. marca 2009 at 21:20

  Najkrajšie boli hostesky v Motúzovom stánku. 😉

 2. raptor

  22. marca 2009 at 21:31

  No jednoznacne Senorita Jokerita a maya Gaya 😀

 3. AMIS

  22. marca 2009 at 21:41

  Ja som ich chvíľku šmíroval a normálne vyhnali Mirku zo skútrikov aby sa mohli čúzy jedny predvádzať davu slintošov. Už mi je jasný význam farby na seňoritinej mašine 😈 😉 🙂

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri