Connect with us

Podujatia

Výstava MOTOCYKEL už tento štvrtok!

Publikovaný

on

 • Motorkári na motorkách parkovné ZADARMO
 • Vstupné na osobu: 7 Eur
 • Otváracie hodiny:
 • ŠT: 9.00-17.00 h
 • PI-SO: 9.00-17.00 h
 • NE: 9.00-17.00 h

Výnimočnú prehliadku motoriek a lodí a k tomu skvelý sprievodný program plný adrenalínových jázd a zábavy do hlavného mesta od 9. do 12. marca prinášajú obľúbené výstavy Motocykel a Boat Show, ktoré sa uskutočnia na najväčšom slovenskom výstavisku v Inchebe. Štyri dni plné nablýskaných silných strojov, vône benzínu a skvelého programu pre všetkých nadšencov motošportu a lodí.

Tešiť sa môžete na stovky motoriek a slovenské výstavné premiéry týchto značiek:
APRILIA, BETA, BMW, BOMBARDIER, CAN AM, C2I, DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, INDIAN, JAWA, KAWASAKI, KTM,  MOTO GUZZI, MV AGUSTA, PIAGGIO, SYM, SUZUKI, TRIUMPH, URAL, VESPA a VICTORY.

Okrem motoriek na vás čaká parádny program: ukážky jázd popredných slovenských mototrialistov, zaujímavé besedy a autogramiády motocyklových reprezentantov z rally Dakar, testovanie skútrov značky HONDA  a počas víkendu aj Junior moto akadémia.

Nevynechajte ani skvelú MOTOZÓNU, kde na vás čakajú súťaže, vystúpenia rockových kapiel, burza použitých motodielov, výstava veteránov, body painting show, motokino a mnoho iného.
Novinkou je Slovenská národná tetovacia výstava – pod jednou strechou sa na niekoľko dní zídu slovenské tatérske špičky a vy sa môžete zapojiť do súťaže o najlepšie tetovanie.

BOAT SHOW

Všetci, ktorých namiesto pevniny láka skôr voda, si prídu na svoje na medzinárodnej výstave lodí BOAT SHOW. Priestory výstaviska od 9. do 12. marca zaplnia jachty, plachetnice, motorové člny, vodné skútre a príslušenstvo pre vodné športy.

Nezmeškajte výstavy Motocykel a Boat Show a vyhrajte aj skvelé ceny! Každá vstupenka na výstavu Motocykel je žrebovateľná o fantastický 10-dňový zájazd na Route 66 s letenkou v hodnote 2500 € od CA Unitravel s.r.o., a GPS zariadenie na monitoring motocykla s ročným predplatným služby Motoasist v hodnote 600 € (venuje ASA autoklub a TSS group).

Prísť na výstavu Motocykel sa oplatí!

TS: Incheba

Advertisement

4 komentáre

4 Comments

 1. papi

  23. februára 2017 at 9:51

  😈 Vladimire, mohol si tam pridať informáciu o chladenom nealko-pive zdarma v stánku MOTOCYKEL.  To čarovné „zdarma“ na Slovensku vždy zabere… 😉 

  Offtopic varovanie pre nepriateľov GTX: Ideme v piatok 😁

 2. VladiB

  23. februára 2017 at 10:02

  Áno Papi, jediný stánok na výstave s nenápadným a chutným občerstvením pre motoristov – bezalkoholickým pivkom, toto platí, a tento rok bude nealko čapovaná novinka a to tmavá i svetlá!!!

  Pre tých ktorí majú chuť  – ZADARMO PRE VŠETKÝCH, KOĽKO CHCETE!

  Platí pravidlo: „Kto sa hanbí má prázdne (suché) gamby“!

  Tešíme sa na vás všetkých…

 3. AIR

  23. februára 2017 at 20:18

  Možem potvrdit z casov minulych, pivko mi ponukli  😁  🙂  😁 

  aj keby pivko nebolo, aj tak sa vidime  👍 👍 👍

 4. Mlhos

  7. marca 2017 at 2:33

  Minuly rok bolo este vstupne za 5 teraz uz za 7?

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri