Connect with us

Spravodajstvo

WorldSBK je späť v BRNE a už tento víkend!

Publikovaný

on

Tešte sa na VEĽKÝ NÁVRAT!
Prestížna motocyklová – svetová séria sa už tento víkend predstaví opäť v Brne na Masarykovom okruhu.  Naposledy sa tu WSBK jazdilo v roku 2012.

„Z návratu Mistrovství světa superbiků do našeho závodního programu máme radost. Od zveřejnění provizorního kalendáře promotérem nám od fanoušků přišla řada pozitivních ohlasů. Je to pochopitelné, společně s MotoGP jde o dva bezkonkurenčně nejatraktivnější světové motocyklové šampionáty,“ komentuje comeback WorldSBK výkonná riaditeľka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová. 

Navštívte i zákulisie
Pri týchto pretekoch nie sú pravidlá pre návštevníkov až také prísne ako v sérii MotoGP a preto sa pre návštevníkov otvára jedinečná príležitosť skoro bez obmedzenia byť súčasťou  diania v zákulisí tohto šampionátu.

Svetové mená – Jonathan Rea, Marco Melandri, Chaz Davies ale i český pretekár Ondrej Ježek sa postarajú o napínavé preteky, ktoré začínajú už v tento piatok.

Do paddocku je možné sa dostať so vstupenkou GOLD alebo s ľubovoľnou špeciálnou vstupenkou. Nepotrebujete žiadne dodatočné Paddok pasy.

Prehľad vstupeniek tu:
https://www.automotodrombrno.cz/cz/worldsbk-vstupenky-cz

Veľkým bonusom je úplne verejné Parc Fermé a s ním súvisiaci medailový ceremoniál.
MOTUL FIM WorldSBK – 8. – 10. 6. 2018 Brno

Foto je autentické z WSBK Brno 2012 – Motomedia

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri