Connect with us

Spravodajstvo

Yamaha Yard Built XSR700 „The Outrun“

Publikovaný

on

Yamaha už pár rokov podporuje rôzne úpravárenské dielne v rámci projektu Yard Built, ktorý zastrešuje úpravy najrôznejších modelov z dielne japonskej značky. Jedným z najnovších prírastkov je kúsok s názvom „The Outrun“ a prichádza z dielne portugalského úpravcu Ton-up Garage.

 Ak ste priaznivci sci-fi filmov z 80-tych rokov minulého storočia možno vám hovorí niečo film Tron, kde sa objavila podobná motorka akú postavili v dielni Ton-up Garage. No a presne do tohto obdobia spadá aj dizajn upravenej 700-vky. Dokonca nechýbajú ani neónové pásy na ráfoch kolies, tak aby bol efekt „návratu do budúcnosti“, čo najvernejší. Hranaté kapotáže sú samozrejme ručne robené a vznikli zváraním leštených hliníkových platní, ktoré boli prekryté čírym lakom. V Ton-up Garage vznikli aj plné ráfy kolies a koncovka výfuku z nehrdzavejúcej ocele.

„The Outrun“ má za sebou úspešnú premiéru na festivale Wheels and Waves 2018 ako súčasť témy Návrat do budúcnosti v rámci projektu Yamaha Yard Built a vo svojej súťažnej kategórii Punks Peak Race zvíťazila. 

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri